Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Весна окрилює, а ми підібрали для вас напрямки, куди ці крила зможуть вас принести. Не стримуйте свій порив, летіть за покликом серця.

Київ — Малага

Київ — Малага

Alitalia пропонує відмінний варіант подорожі до Малаги з Києва від 4384 грн. У вартість входить багаж. Рейс із пересадкою в Римі, тож у вас є час побродити столицею Італії. Не відмовляйте собі в такому задоволенні.

Київ — Стокгольм

Київ — Стокгольм

Чудова пропозиція від МАУ. Переліт до Стокгольма з Києва наприкінці травня всього від 2920 грн. Рейс без пересадок, але й без багажу. Комфортна погода сприятиме прогулянкам цим прекрасним містом.

Київ — Рига

Київ — Рига

Рига — Київ, крізь хмари від airBaltic. Переліт наприкінці року в обидва боки обійдеться від 3610 грн. Є кілька варіантів часу вильоту як із Києва, так і з Риги.

Київ — Прага

Київ — Прага

Aegean Airlines восени летить до Праги за дуже привабливою ціною. Рейс із Києва від 3666 грн. Доведеться зробити пересадку в Афінах. Столиця Чехії прекрасна в будь-яку пору року, тож не втрачайте можливість.

Київ — Афіни

Київ — Афіни

Aegean Airlines не втомлюється радувати нас відмінними цінами на перельоти до Греції. Київ — Афіни від 2963 грн в обидва боки. Багаж у вартість не включений. Але літні речі відмінно поміщаються й у ручну поклажу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.