Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Любителі подорожувати бюджетно, ось вам новий привід для радості — добірка з дешевими авіаквитками за тиждень. Вибір напрямків різноманітний немов калейдоскоп.

Харків — Лондон

Харків — Лондон

Для тих, кому сниться небо Лондона, Turkish Airlines зробила знижку на рейс із Харкова. Тепер переліт в обидва боки коштує від 4166 грн. Доведеться, звичайно, дивитися й на небо Стамбула під час пересадки, але зате у вартість включений багаж.

Київ — Паланга

Київ — Паланга

МАУ натякає, що літо буде незвичайним. Рейс Київ — Паланга від 2720 грн. Відкрийте для себе балтійське узбережжя, тим більше, за такими привабливими цінами. Можливо, вам усміхнеться вдача і ви знайдете шматочок бурштину на березі. :)

Львів — Рим

Львів — Рим

Чудовий подарунок на 8 березня від МАУ. Рейс Львів — Рим від 3886 грн. Вічне місто таїть у собі ще стільки загадок, не відмовляйте собі в задоволенні їх розгадати. Тим більше, рейс без пересадок і з багажем.

Київ — Тбілісі

Київ — Тбілісі

Щедрість МАУ не знає кордонів. Переліт Київ — Тбілісі від 2691 грн. Полетіти до столиці Грузії за такими цінами можна до кінця квітня. Ви ще встигаєте на останні дні гірськолижного сезону. Та й помилуватися весняною Грузією — теж відмінний привід для подорожі.

Вільнюс — Нью-Йорк

Вільнюс — Нью-Йорк

Америка все ближче разом з KLM. Летимо з Вільнюса до Нью-Йорка від 9776 грн. Місто, яке ніколи не спить, цікаве в будь-яку пору року, тож не впустіть момент.

Рига — Сеул

Рига — Сеул

Finnair допоможе відкрити нові горизонти. Рейс Рига — Сеул від 14499 грн. Відмінний варіант, якщо давно мріяли відвідати Південну Корею. Рейс із багажем, значить, можете не відмовляти себі в бажанні купити побільше незвичайних сувенірів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.