Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Здається, ваш холодильник зачекався нового магнітика. Це легко виправити за допомогою нашої добірки дешевих авіаквитків. Напрямків багато, аж очі розбігаються, тож швидше рішайтеся на подорож.

Одеса — Катманду

Одеса — Катманду

Шукаєте просвітлення? Flydubai відправить вас до Катманду всього від 11905 грн. У столиці Непалу ви побачите величезну кількість стародавніх храмів, ступ і палаців. Кращого місця для духовних пошуків годі й шукати. Та й якщо збираєтеся підкорювати Еверест, вам теж спочатку треба зазирнути до Катманду.

Київ — Барі

Київ — Барі

Летимо на південь Італії разом з Alitalia. Рейс Київ — Барі від 7166 грн. Культурна столиця італійського півдня вразить своєю колоритністю. Місто виникло ще до нової ери, тож приготуйтеся почути безліч захоплюючих історій.

Київ — Малага

Київ — Малага

Ще один рейс від Alitalia, але на цей раз до Іспанії. Летимо з Києва до Малаги від 4433 грн. Батьківщина Пікассо чекає гостей. З Малаги часто виїжджають у тури по Коста-дель-Соль і Андалусії, тож без цікавих екскурсій не обійдеться.

Київ — Тель-Авів

Київ — Тель-Авів

Не встигли відвідати Ізраїль під час хрестового походу? EL AL летить із Києва до Тель-Авіва від 5497 грн. Якщо ви давно хотіли культурно збагатитися, поправити здоров’я або просто побачити нову для вас країну, то це відмінний шанс почати втілювати свої мрії.

Київ — Бухарест

Київ — Бухарест

Авіакомпанія Дніпроавіа доставить вас до Бухареста з Києва всього від 3052 грн. Відмінна можливість особисто перевірити, чому столицю Румунії називають маленьким Парижем. Та й із Бухареста можна полетіти лоукостерами до будь-якої точки світу.

Бухарест — Мадрид

Бухарест — Мадрид

А ось і приклад, як можна вигідно полетіти з Бухареста. Летимо з Hahn Air до Мадрида від 3232 грн. Місто вважається одним із найкрасивіших у світі, а його культурна спадщина вразить навіть найвибагливішого туриста. А любителі шопінгу оцінять мадридські аутлети.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.