Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Дід Мороз усім розніс подарунки, а нам під ялинку поклав добірку дешевих авіаквитків, якою ми із задоволенням із вами поділимося. Сьогодні пропонуємо дешеві напрямки до Європи.

Запоріжжя — Мілан

Запоріжжя — Мілан

Столиця моди стала доступнішою завдяки Pegasus Airlines. Переліт Запоріжжя — Мілан від 5717 грн в обидва боки. Та ще у вартість включено багаж, тож можете спокійно бродити магазинами й не думати про зайву вагу валізи.

Львів — Нью-Йорк

Львів — Нью-Йорк

Давно хотіли відкусити шматочок від Великого яблука? Разом з Austrian Airlines це стало набагато простіше. Львів — Нью-Йорк від 10953 грн. Великий плюс — короткі стикування, отже переліт буде більш комфортним.

Львів — Вільнюс

Львів — Вільнюс

МАУ вміє дивувати. Рейс Львів — Вільнюс від 715 грн. І це в обидва боки. Старт перельотів запланований на лютий 2017 року. Встигніть вибрати необхідні дати, за такою ціною квитки розійдуться швидше бабусиних пиріжків.

Мінськ — Брюссель

Мінськ — Брюссель

Летимо до столиці Бельгії разом з Belavia. Мінськ — Брюссель від 5017 грн. Рейс прямий, та ще й із безкоштовним багажем. Не обмежуйтеся одним містом, обов’язково завітайте до Гента або Брюгге.

Львів — Мадрид

Львів — Мадрид

Давайте скажемо граціас МАУ за можливість побачити Мадрид від 4808 грн. Рейс без багажу, але водночас і без пересадок. Оптимальний варіант для відвідування столиці Іспанії, щоби пізнати таємниці мадридського двора. :)

Київ — Ніцца

Київ — Ніцца

Летимо з Air France на королівський відпочинок за смішною ціною. Рейс Київ — Ніцца від 4471 грн. У травні в Ніцці відбувається безліч культурних подій, нудьгувати точно не доведеться. І якщо вам буде холодно купатися в морі, то в місті є чудові аквапарки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.