Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Літо закінчується, а ви все ще не вирішили, куди відправитися? Не біда! Наша добірка дешевих авіаквитків допоможе вам вибрати цікавий маршрут. У нашому сьогоднішньому випуску є темпераментна Італія, сонячна Туреччина й гостинна Грузія. І все це за доступними цінами!

Київ — Мілан

Київ — Мілан

У любителів шопінгу є відмінна можливість відвідати центр італійської моди Мілан. Авіакомпанія МАУ пропонує дешеві квитки на рейс Київ — Мілан на перельоти в період із 07 до 17 жовтня 2017 року. Квиток в обидва боки обійдеться всього в 3792 грн. У вартість включена тільки ручна поклажа.

Київ — Флоренція

Київ — Флоренція

Італійська авіакомпанія Alitalia оголосила про розпродаж авіаквитків на переліт із Києва до кількох італійських міст. Наприклад, подорож до легендарної Флоренції, батьківщини Мікеланджело й Леонардо да Вінчі, можна здійснити всього за 4850 грн. Саме стільки коштуватиме квиток в обидва боки на період подорожей із 06 до 12 жовтня 2017 року. Переліт передбачає пересадку в Римі. У вартість включена тільки ручна поклажа.

Київ — Піза

Київ — Піза

Недорогою буде й подорож до Пізи. Вартість квитка з Києва до Пізи й назад обійдеться всього в 4953 грн для подорожей у період із 08 до 17 жовтня 2017 року. Переліт передбачає пересадку в Римі. У вартість включена тільки ручна поклажа.

Київ — Неаполь

Київ — Неаполь

Також Alitalia пропонує недорогі квитки з Києва до сонячного Неаполя. Вартість перельоту в обидва боки на подорожі в період з 11 до 17 жовтня 2017 року становитиме 5271 грн. Летіти доведеться з пересадкою в Римі. У вартість включена тільки ручна поклажа.

Київ — Тбілісі

Київ — Тбілісі

Для любителів планувати подорож заздалегідь є цікава пропозиція від авіакомпанії МАУ. Уже зараз можна забронювати квитки на рейс Київ — Тбілісі на травень 2018 року за ціною всього 4679 грн за переліт в обидва боки. У вартість входить тільки ручна поклажа. Відправляйтеся до колоритної й гостинної Грузії за привабливою ціною!

Запоріжжя — Стамбул

Запоріжжя — Стамбул

І наостанок ще одна пропозиція, яка зацікавить жителів Запоріжжя. У грудні можна буде відправитися до Стамбула за ціною у 2987 грн. Таку ціну пропонує авіакомпанія Pegasus Airlines за переліт в обидва боки. У вартість входить багаж до 20 кг і ручна поклажа.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.