Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Як завжди щовівторка — нова добірка авіаквитків за цікавими цінами. Для сьогоднішнього випуску ми підібрали для вас варіанти подорожей до Болгарії, Італії, Шрі-Ланки й до справжнього райського куточка — на Мальдіви.

Київ — Софія

Київ — Софія

Для тих, хто планує свої подорожі заздалегідь, є цікавий варіант від авіакомпанії Aegean Airlines. Уже зараз можна забронювати квитки на подорожі до Софії на період із березня до квітня 2018 року. Вартість перельоту з Києва до Софії й назад складе від 3437 грн. Переліт передбачає пересадку в Афінах. У вартість квитка входить тільки ручна поклажа.

Київ — Рим

Київ — Рим

Авіакомпанія МАУ пропонує квитки до Рима за привабливими цінами. Так, вартість подорожі з Києва до Рима й назад цієї осені складе від 3888 грн. Є великий вибір дат на період подорожей із вересня до грудня. У вартість входить тільки ручна поклажа.

Київ — Коломбо

Київ — Коломбо

Авіакомпанія Flydubai пропонує квитки до найбільшого міста Шрі-Ланки Коломбо за ціною від 12444 грн для подорожей восени. Переліт передбачає пересадку в Дубаї. У вартість квитків входить до 30 кг багажу й ручна поклажа.

Громадяни України можуть відвідувати Шрі-Ланку з туристичними цілями без оформлення візи на термін до 30 днів. Для цього достатньо отримати електронний дозвіл ЕТА, який можна оформити онлайн. Вартість оформлення ЕТА становить 35 доларів.

Київ — Мале

Київ — Мале

Також авіакомпанія Flydubai пропонує дуже вигідні тарифи на подорожі з Києва на Мальдіви цієї осені. Вартість квитків на переліт із Києва до столиці Мальдівської республіки Мале й назад стартує від 14121 грн. Переліт передбачає пересадку в Дубаї. У вартість квитків входить до 30 кг багажу й ручна поклажа.

Громадянам України туристична віза для відвідування Мальдів оформляється на місці безкоштовно.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.