Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Авіакомпанії продовжують радувати пасажирів привабливими пропозиціями, а ми, як і раніше, вибираємо для вас найбільш цікаві варіанти. У нашій сьогоднішній добірці є варіанти подорожей за цікавими цінами до Польщі, США, Канади й Таїланду.

Львів — Познань

Львів — Познань

Авіакомпанія LOT Polish Airlines в рамках осіннього розпродажу пропонує квитки на прямий рейс зі Львова до Познані за ціною від 1504 грн в обидва боки. У вартість квитка входить тільки ручна поклажа. Акційна вартість діє для подорожей у період з 1 листопада до 12 грудня 2017 року і з 17 січня до 31 травня 2018 року.

Київ — Варшава

Київ — Варшава

З авіакомпанією МАУ можна здійснити подорож із Києва до Варшави за ціною від 2231 грн. У вартість квитка входить тільки ручна поклажа. Авіаквитки за такою ціною доступні для подорожей у період із листопада 2017 року до кінця весни 2018 року.

Київ — Чикаго

Київ — Чикагоо

В авіакомпанії Air France можна знайти квитки за привабливими цінами на рейси з Києва до Чикаго. Так, на рейси в жовтні зараз доступні квитки за ціною від 12408 грн. У вартість квитка входить 1 одиниця багажу й ручна поклажа. Переліт із Києва до Чикаго передбачає пересадку в аеропорту Парижа, зворотний рейс із двома пересадками — у Детройті та Парижі.

Київ — Торонто

Київ — Торонто

У рамках осіннього розпродажу LOT Polish Airlines пропонує квитки з Києва до Торонто за ціною від 14183 грн для подорожей у період з 1 листопада до 12 грудня 2017 року і з 17 січня до 31 травня 2018 року. У вартість квитка входить 1 одиниця багажу й ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку у Варшаві. Розпродаж триватиме до 19 вересня.

Київ — Крабі

Київ — Крабі

Останній у нашій сьогоднішній добірці варіант — від авіакомпанії Qatar Airways. На честь відкриття польотів із Києва до Катару Qatar Airways продовжила розпродаж для українських пасажирів. Один із цікавих напрямків — Таїланд. Квитки на переліт із Києва до Крабі й назад можна купити за ціною від 15529 грн. У вартість квитка входить багаж до 30 кг і ручна поклажа. Переліт із Києва до Крабі передбачає пересадки в Досі й Бангкоку, переліт із Крабі до Києва — пересадку в Досі. Квитки за акційною ціною доступні до 15 вересня, період подорожей — до 31 березня 2018 року.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.