Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Хотіли чогось надихаючого? Тримайте! Свіжа добірка авіаквитків за привабливими цінами вже чекає на вас. Для сьогоднішнього випуску ми вибрали найрізноманітніші напрямки подорожей. Впевнені, якесь із них обов’язково надихне вас на нову й цікаву подорож!

Київ — Барселона

Київ — Барселона

Авіакомпанія Air France пропонує квитки за акційною ціною за кількома напрямками, серед яких — сонячна Барселона. Вартість квитка з Києва до Барселони й назад становитиме від 4727 грн. Квитки за такою ціною можна знайти для подорожей у період із 01 жовтня 2017 року до 30 квітня 2018 року. Переліт до Барселони передбачає пересадку в Парижі, зворотний — Амстердамі. У вартість входить тільки ручна поклажа.

Київ — Осло

Київ — Осло

Ще один цікавий варіант від Air France — подорож до Норвегії. Квитки з Києва до Осло й назад можна знайти за ціною від 4880 грн. Період подорожей — з 01 жовтня 2017 року до 30 квітня 2018 року. Переліт до Осло передбачає пересадку в Парижі, зворотний — в Амстердамі. У вартість квитка входить тільки ручна поклажа.

Київ — Марракеш

Київ — Марракеш

Авіакомпанія KLM пропонує квитки за цікавою ціною на рейси з Києва до «Червоного міста» — марокканського Марракеша. Переліт в обидва боки буде коштувати від 6444 грн. Квитки за такою ціною можна знайти на січень — березень 2018 року. Переліт передбачає пересадку в Амстердамі. У вартість входить тільки ручна поклажа.

Київ — Кочі

Київ — Кочі

Кочі — місто в штаті Керала, Індія, розташоване на узбережжі Аравійського моря. Кочі є відомим туристичним центром. Головні пам’ятки — Форт Кочі зі старою колоніальною забудовою, церква Св. Франциска, Індо-португальський музей, а також відомий на весь світ своїми театралізованими виставами Керала Катакана Центр.

Дістатися до Кочі можна з Києва рейсом авіакомпанії Flydubai. На період подорожей із листопада до грудня цього року можна знайти квитки за ціною від 9586 грн за переліт в обидва боки. Переліт передбачає пересадку в Дубаї. У вартість входить до 30 кг багажу й ручна поклажа.

Київ — Гонконг

Київ — Гонконг

І завершує нашу добірку Гонконг. Авіакомпанія Air Astana пропонує квитки з Києва до Гонконга й назад за ціною від 15 759 грн. Квитки за такою ціною можна знайти для подорожей у жовтні — листопаді цього року. Переліт передбачає пересадки в Астані та Алмати. У вартість квитка входить до 20 кг багажу й ручна поклажа.

Про те, як провести вдалий шопінг у Гонконзі, читайте в нашій попередній статті.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.