Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Як завжди щовівторка — свіжа порція натхнення. Ми вибрали для вас кілька варіантів подорожей за привабливими цінами. У сьогоднішньому випуску є такі напрямки, як Греція, Італія, Китай та Індія.

Київ — Салоніки

Київ — Салоніки

В авіакомпанії Aegean Airlines можна знайти квитки за привабливими цінами на перельоти з Києва до другого за величиною міста Греції Салоніки. Так, на лютий — березень 2018 року можна знайти квитки в обидва боки за ціною від 3615 грн. Переліт передбачає пересадку в Афінах. У вартість входить тільки ручна поклажа.

У березні в Салоніках буде чудова тепла погода для піших прогулянок і вивчення міста. Врахуйте також, що Салоніки цікаві не тільки своїми пам’ятками, це ще й одне з кращих у Греції місць для шопінгу!

Київ — Венеція

Київ — Венеція

Авіакомпанія KLM пропонує кілька варіантів перельотів із Києва до Італії. Один із найцікавіших напрямків — Венеція. Квитки з Києва до Венеції й назад можна знайти за ціною від 4171 грн. Переліт передбачає пересадку в Амстердамі. У вартість входить тільки ручна поклажа.

Київ — Рим

Київ — Рим

Квитки до Італії за цікавими цінами можна знайти і в авіакомпанії Alitalia. Наприклад, подорож зі столиці України до Рима й назад можна зробити за ціною від 4765 грн. Період подорожей із 01 жовтня 2017 року до 25 березня 2018 року, за винятком періоду свят із 20 грудня до 10 січня. Переліт без пересадок. У вартість входить тільки ручна поклажа.

Якщо хочете скористатися цією пропозицією — варто поквапитися, квитки за такою ціною будуть у продажу тільки до 5 жовтня.

Київ — Пекін

Київ — Пекін

Авіакомпанія МАУ пропонує цікаві варіанти подорожей до Китаю. Так, квитки в обидва боки з Києва до Пекіна можна знайти за ціною від 13 179 грн. Період подорожей — з грудня 2017 року до травня 2018 року. Переліт без пересадок. У вартість входять 2 одиниці багажу й ручна поклажа.

Київ — Гоа

Київ — Гоа

Й останній варіант у нашій сьогоднішній добірці — індійський Гоа. Ідеальне місце для медитацій і спокійного відпочинку. Авіакомпанія Flydubai пропонує квитки з Києва до Гоа й назад за ціною від 18 682 грн. Період подорожей — весна 2018 року. Переліт до Гоа передбачає дві пересадки — у Дубаї та Мумбаї. У вартість входить до 20 кг багажу й ручна поклажа. Зворотний переліт виконує авіакомпанія Qatar Airways. Переліт передбачає пересадку в Досі. У вартість входить до 30 кг багажу й ручна поклажа.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.