Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Хороші мандрівники на дивані не валяються. Вони читають нашу добірку, збирають валізи й поспішають назустріч новим враженням. А де саме можна знайти ті самі враження, ми зараз розповімо.

Одеса — Прага (МАУ)

Одеса — Прага (МАУ)

Завдяки МАУ старовинна Прага вже в січні буде доступна мандрівникам усього за 2703 грн. Можливо, на таку неймовірну ціну вплинула містична слава Праги, адже місто вважається світовою столицею магії й некромантіі. До речі, коли потрапите до міста, не забудьте зазирнути в одну з численних таверн і покуштувати чеського пива.

Лондон — Лісабон — Нью-Йорк — Лондон (TAP Portugal)

Лондон — Лісабон — Нью-Йорк — Лондон

Як відвідати два чи три абсолютно різних міста за одну подорож — знає TAP Portugal. Перевізник пропонує з Лондона відправитися до Лісабона, а далі до Нью-Йорка всього за 10027 грн в обидва боки. У вартість входить провезення багажу, прогулянки Лісабоном та чудові емоції з Нью-Йорка.

Львів — Рим (МАУ)

Львів — Рим (МАУ)

Тільки уявіть, яке прекрасне навесні вічне місто Рим! Квітнева подорож від МАУ обійдеться всього у 2637 грн. Ви й не помітите, як промайне цей короткий двогодинний переліт, й ось ви вже в Італії, ура! Наша вам порада: заздалегідь продумайте, де будете жити і як добиратися з аеропорту в готель, адже приліт досить пізній.

Рим — Шеньчжень (KLM)

Рим — Шеньчжень (KLM)

Ще один весняний тріп, на цей раз із Риму до китайського міста Шеньчжень. Він ідеально підійде тим, хто хоче за одну поїздку побачити буквально ВСЕ. Найсучасніші у світі хмарочоси спокійно сусідять з етно-селами. Але головна визначна пам’ятка — парк «Вікно у світ», у якому побудовані точні копії Тадж-Махала, Ейфелевої вежі і єгипетських пірамід. Загалом, ласкаво просимо разом з KLM за 8327 грн.

Харків — Кутаїсі (МАУ)

Харків — Кутаїсі (МАУ)

А тепер трохи Грузії. У Кутаїсі навіть у березні добре — свіже морське повітря, спокійні вулички курортного містечка, довгі неспішні прогулянки й роздуми… Якщо втомилися від суєти — тоді цей квиток точно для вас. Вартість квитка від МАУ складає всього 2591 грн.

Стокгольм — Дар-ес-Салам (Hahn Air)

Стокгольм — Дар-ес-Салам (Hahn Air)

Колишня столиця Танзанії, а нині найбагатше й найбільше місто країни, Дар-ес-Салам, здивує своєю чудовою набережною. Перебуваючи біля самого Індійського океану, місто подарує можливість побачити розкішні заходи над безкрайніми водними просторами в оточенні кокосових пальм. Екзотична рослинність і живність, що в достатку мешкає тут, також варта уваги. Hahn Air пропонує відправитися до казки зі Стокгольма за 11365 грн.

Київ — Мілан (МАУ)

Київ — Мілан (МАУ)

Знову Італія, знову від МАУ, знову за смішною ціною — 2631 грн в обидва боки. Прямий рейс відправляється з Києва в зручний денний час. І якщо Рим зберіг італійську старовину і велич, то Мілан несе в собі італійську сучасність і легкість. Не впустіть шанс відвідати столицю моди й мистецтв.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.