Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Нехай усі куточки земної кулі вже досліджені, і вам не стати першовідкривачами якогось екзотичного острова. Але, може бути, воно й на краще. Зате вас не з’їдять. Крутіть глобус, вибирайте країну й місто, а ми допоможемо вам дешево до них долетіти. Власне, ось і кращий помічник — традиційна добірка дешевих авіаквитків, насолоджуйтеся.

Київ — Бухарест

Київ — Бухарест

Летимо до Бухареста з Києва разом з Aegean Airlines від 3637 грн. Палац Чаушеску сам себе не подивиться, тож обов’язково треба їхати. А приємним бонусом стане тривала пересадка в Афінах, де ви зможете вийти, щоби погуляти найдавнішим містом Європи. Тим більше, що погода дозволяє це зробити.

Київ — Амстердам

Київ — Амстердам

Ще одну подорож через Афіни разом з Aegean Airlines. На цей раз летимо з Києва до Амстердама за 3954 грн. Шквальний зимовий вітер вщух, тому без сумнівів плануйте активні піші прогулянки. Звичайно, доведеться вдягнути светр і куртку. Зате в таку погоду будете активніше відвідувати музеї. :) А разом із міською карткою це робити набагато вигідніше.

Київ — Актау

Київ — Актау

Любите екзотику? Тоді переліт від МАУ Київ — Актау від 5852 грн якраз для вас. Єдиний порт Казахстану хоч і побудований виключно через потреби промисловості, зможе здивувати сучасною, трохи космічною архітектурою. Та й види Каспійського моря теж захоплюють. Оцінити їх можна з маяка, який стоїть на даху житлового будинку.

Київ — Торонто

Київ — Торонто

Delta Airlines пропонує полетіти з Києва до Торонто всього від 11488 грн. Від такої пропозиції неможливо відмовитися. Найбільше місто Канади вже готове приймати гостей. Його життя настільки насичене, що нудьгувати там точно не доведеться. А якщо захочете насолодитися природою, їдьте на озеро Онтаріо.

Київ — Анкара

Київ — Анкара

Збирайтеся, ми летимо до Туреччини. Рейс МАУ Київ — Анкара від 4306 грн. Діловий центр країни поступово перетворюється ще й на туристичний. Анкара доведе, що Туреччина — це не тільки відпочинок біля моря, але й культурно багата, багатогранна й цікава держава.

Івано-Франківськ — Стамбул

Івано-Франківськ — Стамбул

Ще один рейс МАУ до Туреччини. Тепер летимо до Стамбула з Івано-Франківська від 2261 грн. Навіть у грудні це місто подарує вам незабутні емоції. Не хвилюйтеся, що взимку темніє раніше. Адже вам відкриється новий, нічний Стамбул із його яскравою ілюмінацією, яка заворожує не гірше, ніж сам Босфор.

Мінськ — Сінгапур

Мінськ — Сінгапур

Air China робить подарунок усім шанувальникам Сінгапуру. Переліт із Мінська від 15352 грн. Країна, яка зробила неймовірний стрибок у розвитку за останні кілька десятиліть, повинна бути в списку must visit кожного туриста. Хмарочоси химерної форми, технології нового покоління гармонійно поєднуються з багатовіковими традиціями Сінгапуру.

Варшава — Маврикій

Варшава — Маврикій

Летимо до райського куточка разом з авіакомпанією Swiss. Переліт Варшава — Маврикій від 20837 грн. Море прогрілося до ідеальної температури, дощі проходять повз, білий пісочок так і манить до себе відпочивальників. Але Маврикій — це не тільки пляжний відпочинок. У лютому проходять всілякі свята і фестивалі, отже у вас буде можливість познайомитися з культурою острова.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.