Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Готуй не тільки сани влітку, а і свої зимові канікули. У нашій добірці є все: можливість втекти до тропічного раю, кращі перельоти до Європи й Канади. Не будемо довго інтригнувати, полетіли. :)

Київ — Фуншал (KLM)

Київ — Фуншал (KLM)

Втекти до літо посеред зими? Дуже просто разом з KLM. Ви вилітаєте з Києва, а потрапляєте до екзотичного раю всього від 6780 грн. Навіть у грудні у Фуншалі ідеальна для відпочинку температура — приблизно 20-21 ⁰С. З поїздки ви привезете не тільки сувеніри, але й море яскравих вражень. :)

Вільнюс — Мальме (Wizz Air)

Вільнюс — Мальме (Wizz Air)

Я до Мальме злітав би тільки тому, що Wizz Air відправляє рейс із Вільнюса всього за 538 грн. А ще в цьому прекрасному шведському місті є Ересуннський міст, який з’єднує Мальме й Копенгаген — столицю Данії. Так, це саме той чарівний міст-тунель.

Мінськ — Ларнака (МАУ)

Мінськ — Ларнака (МАУ)

Батьківщина Афродіти чарівна в будь-яку пору року. Перевірити це допоможе МАУ. Рейс Мінськ — Ларнака всього від 5184 грн. Нехай у морі не покупаєтеся, але зате ніщо вас не буде відволікати від знайомства з архітектурою та історичними пам’ятками.

Варшава — Гран-Канарія (Raynair)

Варшава — Гран-Канарія (Raynair)

Канари — мрія туриста. А як відомо, мрії треба втілювати в життя, у чому вам допоможе Raynair. Прямий рейс Варшава — Гран-Канарія від 3468грн. Хіба не казка? Усього кілька годин, і холодна зима буде позаду, адже на Канарських островах температура в грудні вдень ​​в середньому + 21⁰С, а температура води — + 20⁰С.

Вільнюс — Торонто (Jet Airways)

Вільнюс — Торонто (Jet Airways)

Ви багато втратили, якщо не святкували католицьке Різдво за межами нашої країни. Разом з Jet Airways летіть із Вільнюса до Торонто від 16270 грн і насолоджуйтеся чарівною атмосферою різдвяних ярмарків. Святково прикрашені будинки і ялинки, кілометри гірлянд на вулиці створюють відчуття затишку як у старих добрих американських різдвяних фільмах.

Але якщо ви хочете відвідати Торонто раніше, є інші привабливі рейси.

Вільнюс — Торонто

Вільнюс — Торонто

Побачити красу і велич найбільшого міста Канади Торонто тепер набагато легше разом із рейсом від Jet Airways все з того ж Вільнюса від 10075 грн. Дуже приваблива пропозиція, адже у вартість включена 1 одиниця багажу й ручна поклажа.

Варшава — Париж (Wizz Air)

Побачити Париж і повернутися назад, щоби ще раз прилетіти до столиці любові. А з Wizz Air це дуже просто: 1196 грн. Вилітаємо з Варшави — не менш цікавого міста.

Івано-Франківськ — Гданськ (МАУ)

Івано-Франківськ — Гданськ (МАУ)

Подарунок під ялинку зробила авіакомпанія МАУ: рейс Івано-Франківськ — Гданськ усього від 1625 грн. Новий Рік у Гданську — це чудова можливість насолодитися спокійним затишком святкової Європи, неквапливими бесідами в невеличких кав’ярнях і різдвяним розпродажем. :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.