Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Цього вівторка вирушаємо подорожувати Європою. Є ще й кілька варіантів із вильотом з України на зимові канікули. Загалом, можна запланувати нічогеньку таку поїздочку. Погнали!

Київ — Тирана (Aegean Airlines)

Київ — Тирана (Aegean Airlines)

Тирана — це якраз те місто, яке поєднує в собі непоєднуване. Миленькі будиночки в італійському стилі відмінно себе почувають поряд із монументальними радянськими спорудами, хоча Албанія ніколи й не входила до СРСР. Aegean Airlines пропонує подивитися на Тирану за 4419 грн. Рейс буде здійснюватися з пересадкою в Афінах у обох напрямках.

Карлсруе — Белград (Wizz Air)

Карлсруе — Белград (Wizz Air)

Белград, що стоїть на двох річках, а заодно й торгових шляхах, не раз піддавався набігам і завоюванням. Напевно, у його історії не було і 100 спокійних років. Але водночас Белград врятував від воєн усі свої старовинні палаци і храми. Якщо раптом опинитеся в Німеччині, а саме в Карлсруе, і тут різко захочеться кудись рвонути, Белград буде ідеальним варіантом. А все завдяки Wizz Air і квиткам за 600 грн в обидва боки.

Кельн — Клуж-Напока (Wizz Air)

Кельн — Клуж-Напока (Wizz Air)

З іншого німецького міста, Кельна, можна вилетіти до чарівного Клуж-Напока. Ця трансильванська земля зі своїми палацами, музеями та церквами краще, ніж будь-яке інше місто, покаже, що таке справжня Румунія. До речі, з Кельна до Клуж-Напока в обидва боки можна злітати за 600 грн разом з Wizz Air.

Дніпропетровськ — Стамбул (Дніпроавіа)

Дніпропетровськ  — Стамбул (Дніпроавіа)

Про Стамбул уже сказано стільки, що не будемо відволікати від головного, від ціни — 1959 грн за квиток в обидва боки. Авіакомпанія Дніпроавіа відправить літак за прямим рейсом із Дніпропетровська до Стамбула. Ніяких тобі пересадок і переплат. Можна вибрати квитки на зимові канікули й зустріти там Новий рік, наприклад.

Дортмунд — Кутаїсі

Дортмунд — Кутаїсі

А на листопад є квиток до Кутаїсі, теж із Німеччини. Літо в Грузії — штука чарівна, але куди чарівніша осінь у Грузії. А Wizz Air без будь-якої магії абсолютно спокійно відвезе до Кутаїсі за 1228 грн.

Ви завжди можете написати нам у коментарях місто, яке бажаєте відвідати, а також зручні дати. Ми з радістю знайдемо для вас дешеві авіаквитки. Звертайтеся. 😉

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.