Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Знову хочемо вас здивувати й порадувати. Із задоволенням знаходимо нові ідейки для подорожей, як зазвичай, доступні й актуальні. Знайомтеся, надихайтеся, і вперед за новими враженнями!

Брюссель — Монреаль (Lufthansa)

Брюссель — Монреаль (Lufthansa)

Приголомшливий Монреаль! Яскравий, живий і дивовижний. Місто фестивалів, парадів, феєрверків. Тут вирує життя й народжуються емоції. Саме в цьому місті можна насолодитися життям у всій його повноті. І це не просто красиві слова, у місцевих навіть термін такий є! «Joie de vivre» — «радість життя», саме так. Тож уперед відпочивати й насолоджуватися життям! :-) З Європи доберемося до Канади за 10386 грн. Такий ось подарунок від Lufthansa.

Київ — Барселона (Aegean Airlines)

Київ — Барселона (Aegean Airlines)

Барселонааа! З Києва, Aegean Airlines, 3752 грн. А ще й пересадка знаєте де? Афіни! І часу на все вистачить, два в одному виходить. Полетіли? :-)

Амстердам — ​​Торонто (Lufthansa)

Амстердам — ​​Торонто (Lufthansa)

Ще одна подорож із Європи до Канади. На цей раз можна злітати до мега-міста Торонто з не менш дивного Амстердама за 11168 грн. До речі, у цей квиток ще й багаж включений. Дивує Lufthansa. :-) Торонто вміє вражати, не сумнівайтеся. Тут величезні хмарочоси, у яких кипить ділове життя, зустрічаються з яскравою зеленню парків, де жителі насолоджуються відпочинком і влаштовують пікніки. Може бути, ви вже перебуваєте в Європі, а може, доступним рейсом полетіте до Амстердама, додавши до своєї подорожі ще більше яскравих емоцій. У будь-якому випадку цей варіант заощадить вам купу грошей на нові враження.

Київ — Кіпр (Aegean Airlines)

Київ — Кіпр (Aegean Airlines)

Дешево до Кіпру? Легко! Летимо з Aegean Airlines за 2844 грн. Та ще й коли! Не далекою зимою або восени, а на початку вересня! Найкращий час. Ми радимо над такою чудовою можливістю довго не думати, а бронювати квитки і відпочивати, відпочивати… :-)

Київ — Кельн (Lufthansa)

Київ — Кельн (Lufthansa)

Київ — Кельн (Lufthansa)

Київ — Кельн (Lufthansa)

Хочете до Німеччини? У нас тут якраз варіант від Lufthansa за 3886 грн. Мальовничий Кельн. Ми тут і на фестивалях побуваємо, і собори старовинні подивимося, і навіть особливе кельнське пиво можемо скуштувати. 😉

Сподіваємося, що вам сподобалося і вдалося вибрати найцікавіший варіант. Але навіть якщо ні — пишіть у коментарях про інші напрямки й дати, з радістю знайдемо потрібний квиток!

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.