Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Добірка дешевих авіаквитків за тиждень

Цього разу ми скромненько (в сенсі кількості), зате зі смаком. :-) Ні, серйозно, дуже круті й недорогі напрямки.

Київ — Тулуза (МАУ)

Київ — Тулуза (МАУ)

Південне французьке місто в жовтні особливо прекрасне! Витончені особняки, побудовані на античних руїнах, вишикувалися на звивистих вуличках «Рожевого міста». Можливо, саме тому авіакомпанія МАУ вирішила подарувати можливість провести теплі осінні дні в Тулузі за 4279 грн. У вартість квитка входить провезення 1 одиниці багажу. Рейс в обидва боки відбувається з пересадкою в Амстердамі. Повернення до Києва буде вночі.

Гданськ — Рейк’явік (Wizz Air)

Гданськ — Рейк'явік (Wizz Air)

Хоч це і столиця держави, але Рейк’явік можна обійти за півдня. Але, попри доволі скромні розміри, тут є все, що потрібно кожному поважаючому себе місту: затишні кав’ярні, красиві площі, музеї, ставок із качками (романтика ж!), мінеральна вода з джерел і найчистіше повітря! Адже в Рейк’явіку немає жодного промислового об’єкта. Влаштувати свято втомленим легеням і наповнити їх свіжим повітрям можна разом з Wizz Air за 3257 грн. Виліт з аеропорту Гданська Ребіехово, у дорозі — приблизно 4 години. Рейси вечірні та нічні.

Сучава — Валенсія (Wizz Air і Ryanair)

Сучава — Валенсія (Wizz Air і Ryanair)

Валенсія — це не тільки футбольна команда, але й шикарне узбережжі Середземного моря. Величезні золоті пляжі, соковиті апельсини, морські делікатеси — це далеко не все, чим може порадувати Валенсія. Румунське місто Сучава розташоване всього в 70 км від Чернівців. Звідси з вітерцем можна відправитися до сонячної Валенсії разом з Wizz Air і Ryanair за 3091 грн. До речі, в обох напрямках буде тривала пересадка в Мілані — відмінний привід погуляти. 😉

Київ — Тбілісі (Azerbaijan airlines)

Київ — Тбілісі (Azerbaijan airlines)

Гаряче, як і місцеві жителі, місто не дасть замерзнути навіть пізньої осені. У Тбілісі так відчувається цей древній дух! Скільки пережило це місто набігів, руйнувань, підпалів, але знову і знову поверталося до життя. Авіакомпанія Azerbaidjan Airlines пропонує авіаквитки на другу половину листопада за 2772 грн. Багаж не входить у вартість авіаквитка й оплачується окремо.

Київ — Люксембург (МАУ)

Київ — Люксембург (МАУ)

Люксембург — серце Європи, одна з найменших держав світу з доволі високим рівнем життя, що вже говорити про загальну безпеку — злочинність у Люксембурзі зведена до мінімуму. Досить рідкісна можливість відвідати це місто всього за 4112 грн разом з авіакомпанією МАУ. Рейси в обидва боки відправляються в зручний денний час, будуть пересадки в Амстердамі. У вартість квитка входить провезення однієї одиниці багажу.

А що робити, якщо не знайшли свій улюблений напрямок? Пишіть у коментарях, куди й коли, а ми вже знайдемо бюджетний квиток. :-)

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.