Добірка дешевих авіаквитків: Європа + США

Добірка дешевих авіаквитків: Європа + США

6 найвигідніших пропозицій від авіакомпаній за останній тиждень. Варіанти подорожей до Німеччини, Польщі, Австрії, Чехії та США. Усього від 650 грн за переліт в обидва боки!

Львів — Дюссельдорф

Львів — Дюссельдорф

Ryanair пропонує недорогі квитки зі Львова до Дюссельдорфа. Переліт туди й назад обійдеться всього в 650 грн. Виліт зі Львова 21 лютого, зворотний рейс 4 березня. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Варшава

Київ — Варшава

Також у Ryanair зараз можна знайти квитки за вигідною ціною з Києва до Варшави. Вартість перельоту в обидва боки становить 862 грн. Можливі дати подорожі: 24 квітня — 8 травня, 15 — 20 травня, 22 — 29 травня. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Львів — Берлін

Львів — Берлін

Wizz Air пропонує недорогі квитки зі Львова до Берліна. Для подорожі у квітні (виліт зі Львова 6 квітня, зворотний рейс 20-го) вартість квитків становитиме 1 141 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Відень

Київ — Відень

У LaudaMotion з’явилися в продажу недорогі квитки з Києва до Відня на кінець травня. Вартість квитків становить від 1 436 грн за переліт в обидва боки. Можливі дати подорожі: 19 — 27 травня, 26 — 28 травня, 27 — 28 травня цього року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Запоріжжя — Прага

Запоріжжя — Прага

Український лоукостер SkyUp 29 березня 2020 року запустить прямі рейси із Запоріжжя до Праги. Перельоти будуть виконуватися два рази на тиждень щочетверга та щонеділі. Квитки за найвигіднішою ціною зараз можна знайти для подорожей у липні — від 3 090 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Нью-Йорк

Київ — Нью-Йорк

Lufthansa пропонує за вигідною ціною квитки з Києва до Нью-Йорка. Так, для подорожей у березні цього року квитки в обидва боки доступні за ціною від 11 540 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку в Мюнхені або Франкфурті.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.