Добірка дешевих авіаквитків: Європа + Північна Америка

Добірка дешевих авіаквитків: Європа + Північна Америка

Зібрали для вас найкращі пропозиції від авіакомпаній за останній тиждень. У нашій сьогоднішній добірці — п’ять напрямків у Європі та найбільше місто Канади. Варіанти подорожей усього від 854 грн за переліт в обидва боки!

Київ — Стокгольм

Київ — Стокгольм

Ryanair пропонує недорогі квитки з Києва до Стокгольма. Для деяких дат у січні 2020 року квитки доступні за ціною від 854 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Херсон — Краків

Херсон — Краків

Ryanair з 17 грудня 2019 року запускає прямі рейси з Херсона до Кракова. Зараз ірландський лоукостер знизив ціни квитків на новий рейс для подорожей у лютому 2020 року. Квитки доступні за ціною від 854 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Запоріжжя — Вільнюс

Запоріжжя — Вільнюс

Wizz Air пропонує недорогі квитки із Запоріжжя до Вільнюса. Для подорожі в червні 2020 року квитки доступні за ціною від 1 012 грн за переліт в обидва боки. Виліт із Запоріжжя 12 червня, зворотний рейс 19 або 26 червня.

Львів — Братислава

Львів — Братислава

Також у Wizz Air зараз можна знайти квитки зі Львова до Братислави за вигідними цінами. Так, для різних дат у лютому 2020 року квитки доступні за ціною від 1 012 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Барселона

Київ — Барселона

Український лоукостер SkyUp проводить розпродаж авіаквитків із Києва до Барселони. Квитки в обидва боки доступні за ціною всього від 2 649 грн! У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок. Розпродаж триватиме до кінця дня 19 листопада 2019 року. Акційна ціна діє для подорожей у період із 21 листопада 2019 року по 29 січня 2020 року.

Одеса — Торонто

Одеса — Торонто

Авіакомпанія МАУ проводить розпродаж авіаквитків на рейси з міст України до Торонто. Так, наприклад, квитки з Одеси до Торонто в рамках акції доступні за ціною від 12 699 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить перевезення 2 одиниць багажу й ручної поклажі. Перельоти виконуються з пересадкою в Києві. Акція також поширюється на рейси із Запоріжжя, Львова та Харкова з пересадкою в Києві, а також на прямі рейси зі столиці України. Розпродаж триватиме до 20 листопада 2019 року. Період подорожей: з 15 листопада 2019 року до 31 березня 2020 року.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.