Добірка дешевих авіаквитків: Європа + Південна Америка

Добірка дешевих авіаквитків: Європа + Південна Америка

У нашій традиційній добірці — кращі варіанти авіаперельотів за цей тиждень. 6 варіантів подорожей на будь-який смак: від запального та яскравого Ріо-де-Жанейро до спокійного курортного Баден-Бадена.

Львів — Братислава

Львів — Братислава

В авіакомпанії Wizz Air з’явилися в продажу недорогі квитки на прямі рейси зі Львова до Братислави. Квитки туди й назад зараз доступні за ціною від 1 143 грн. Є багато різних дат у березні і квітні 2019 року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Лондон

Київ — Лондон

Непогані ціни на рейси з Києва до Лондона пропонує зараз Ryanair. Квитки туди й назад доступні за ціною від 1 246 грн. Квитки за такими цінами можна знайти для різних дат у лютому й березні 2019 року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Афіни

Київ — Афіни

Авіакомпанія Ryanair на початку квітня запускає прямі рейси з Києва до Афін. Деякий час квитки були недоступні для бронювання, однак зараз вони знову в продажу! Переліт із Києва до Афін і назад обійдеться в 3 337 грн. Квитки за такою ціною доступні для подорожей у вересні 2019 року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Карлсруе/Баден-Баден

Київ — Карлсруе/Баден-Баден

Ryanair наприкінці жовтня цього року запускає 4 нових маршрути з Києва до Німеччини, один із них — прямий рейс до Карлсруе. Усього в 13 км від аеропорту, який обслуговує ці рейси, розташоване популярне курортне місто Баден-Баден. Переліт із Києва до Карлсруе/Баден-Бадена й назад обійдеться в 3 721 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Санторіні

Київ — Санторіні

В авіакомпанії Aegean Airlines з’явилися в продажу квитки за чудовими цінами на рейси з Києва на острів Санторіні. Для подорожей у квітні 2019 року квитки доступні за ціною 4 539 грн за переліт туди й назад. Виліт із Києва 13 квітня, зворотний рейс — 17-го. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку в Афінах.

Київ — Ріо-де-Жанейро

Київ — Ріо-де-Жанейро

В авіакомпанії Air France з’явилися в продажу квитки за хорошими цінами на рейси з Києва до Ріо-де-Жанейро. Переліт туди й назад коштуватиме 16 534 грн. Квитки за такою ціною доступні для подорожей у період із лютого до червня 2019 року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку в Парижі.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.