Добірка дешевих авіаквитків: Європа + Азія

Добірка дешевих авіаквитків: Європа + Азія

Після трьох вихідних днів непросто втягнутися в новий робочий тиждень, чи не так? Але ми знаємо, як із цим впоратися. Зробіть невелику паузу в роботі, налийте горнятко гарячої кави або чаю, сядьте зручніше й ознайомтеся з нашою новою надихаючою добіркою авіаквитків. Впевнені, з думками про нову цікаву відпустку будь-яка робота потім вам буде до снаги!

Почнемо нашу сьогоднішню добірку з Туреччини. Туреччина завжди була популярним напрямком в українських туристів, а тут ще й авіакомпанії своїми розпродажами підігрівають інтерес. Як тут встояти?

Розпродаж квитків з України до Стамбулу зараз проводить авіакомпанія Atlasjet Україна (Atlasglobal).

Харків — Стамбул

Харків — Стамбул

Квиток в обидва боки з Харкова до Стамбула буде коштувати від 2908 грн. Переліт прямий. У вартість квитків входить до 30 кг багажу й ручна поклажа. Період подорожей — з 1 листопада до 31 березня 2018 року.

Запоріжжя — Стамбул

Запоріжжя — Стамбул

Переліт із Запоріжжя до Стамбула обійдеться трохи дешевше — від 2894 грн. Як і в попередньому випадку, у вартість квитків входить до 30 кг багажу й ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Квитки за акційними цінами доступні в продажу з 11 до 31 жовтня 2017 року.

Вільнюс — Берлін

Вільнюс — Берлін

Авіакомпанія airBaltic влаштувала розпродаж квитків у кількох європейських напрямках. Так, наприклад, з Вільнюса до столиці Німеччини Берліна можна відправитися за 2824 грн. Таку ціну за квитки в обидва боки можна знайти для періоду подорожей з 14 листопада до 10 червня 2018 року. Рейс прямий. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Вільнюс — Рига

Вільнюс  — Рига

Діють акційні тарифи й на перельоти з Вільнюса до столиці Латвії Риги. Квитки в обидва боки обійдуться всього в 1467 грн. У вартість квитка входить тільки ручна поклажа. Усього 50 хвилин у дорозі, і ви вже можете вирушати на прогулянку затишними вуличками Риги.

Вільнюс — Мілан

Вільнюс — Мілан

А як щодо столиці світової моди — Мілана? airBaltic пропонує квитки з Вільнюса до Мілана й назад за ціною від 4371 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку в Ризі.

Розпродаж у airBaltic триватиме до 23 жовтня — варто поквапитися!

Київ — Чіангмай

Київ — Чіангмай

В авіакомпанії Qatar Airways з’явився новий напрямок — зі столиці України до тайського міста Чіангмай. Та ще й за цікавими цінами! Новий рейс буде виконуватися із 7 грудня 2017 року. Для періоду подорожей із грудня 2017 року до 31 травня 2018 року діють акційні ціни. Так, на деякі дати в лютому можна знайти квитки в обидва боки за ціною від 11293 грн. У вартість квитків входить до 30 кг багажу й ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку в Досі.

Чіангмай — чудове місце для спокійного й неквапливого відпочинку. Читайте докладніше про місто в нашій статті.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.