Добірка дешевих авіаквитків: Європа + Азія

Добірка дешевих авіаквитків: Європа + Азія

7 найцікавіших пропозицій від авіакомпаній за цей тиждень. Варіанти подорожей до Європи та Азії усього від 1 037 грн за переліт в обидва боки!

Одеса — Берлін

Одеса — Берлін

Недорогі квитки з Одеси до Берліна зараз можна знайти у Wizz Air. Так, для подорожі в другій половині лютого 2020 року квитки доступні за ціною 1 037 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Виліт з Одеси 18 лютого, зворотний рейс 22-го.

Львів — Копенгаген

Львів — Копенгаген

У тієї ж Wizz Air зараз можна знайти квитки за цікавою ціною зі Львова до Копенгагена. Для деяких дат у січні та лютому 2020 року квитки доступні за ціною 1 367 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Варна

Київ — Варна

Український лоукостер SkyUp відкрив продаж авіаквитків на літню польотну програму 2020 року. З напрямків для пляжного відпочинку є недорогі квитки з Києва до Варни. Переліт туди й назад без багажу обійдеться всього у 2 005 грн. Квитки за такою ціною є для вильоту з Києва 29 травня й зі зворотним рейсом 5 червня. На інші дати квитки коштуватимуть дорожче.

Київ — Париж

Київ — Париж

Якщо вмієте планувати свої подорожі заздалегідь, зверніть увагу на пропозицію від SkyUp для рейсів із Києва до Парижа. Для подорожей у період із квітня по жовтень 2020 року квитки в обидва боки зараз доступні за ціною від 3 199 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Мілан

Київ — Мілан

Авіакомпанія Air Serbia з нагоди свого 6-річчя проводить розпродаж авіаквитків на рейси з Києва. Так, у рамках акції квитки з Києва до Мілана доступні за ціною від 3 245 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт виконується з пересадкою в Белграді. Розпродаж триватиме до 29 жовтня 2019 року включно. Період подорожей: з 19 листопада 2019 року по 30 квітня 2020 року.

Київ — Делі

Київ — Делі

В авіакомпанії Air Astana є в продажу квитки за цікавими цінами з Києва до Делі. Так, для подорожей у період із грудня 2019 року по травень 2020 року квитки доступні за ціною від 11 505 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить перевезення 2 одиниць багажу й ручної поклажі. Переліт передбачає пересадку в Алмати.

Київ — Пекін

Київ — Пекін

Авіакомпанія Qatar Airways пропонує знижку на рейси з Києва до Азії. Так, квитки з Києва до Пекіна в рамках акції доступні за ціною від 12 722 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить перевезення багажу вагою до 30 кг і ручної поклажі. Переліт передбачає пересадку в Досі. Квитки за акційними цінами будуть у продажу до 30 жовтня 2019 року включно. Період подорожей: з 28 жовтня 2019 року по 30 червня 2020 року.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.