Добірка дешевих авіаквитків: Європа + Азія

Добірка дешевих авіаквитків: Європа + Азія

Продовжуємо постачати вам ідеї вигідних подорожей. У сьогоднішній добірці є з чого вибрати: старовинний Люблін, строгий Стокгольм, гарячий і яскравий Мадрид, мальовничий грецький острів Мілос, гостинний Баку, а також колоритні і сповнені екзотики Коломбо та Сінгапур. Надихайтеся й починайте готуватися до нових пригод!

Київ — Люблін

Київ — Люблін

В угорського лоукостера Wizz Air можна знайти недорогі квитки з Києва до Любліна. Для подорожей на початку вересня квитки доступні за ціною 720 грн за переліт туди й назад. Виліт із Києва 4 вересня, зворотний рейс — 8-го. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Стокгольм

Київ — Стокгольм

Ryanair пропонує недорогі квитки з Києва до Стокгольма. Так, для подорожей у першій половині листопада квитки доступні за ціною 1 229 грн за переліт в обидва боки. Виліт із Києва 6 листопада, зворотний рейс — 13-го. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Мадрид

Київ — Мадрид

З 27 жовтня Ryanair почне літати з Києва до Мадрида. Квитки на новий рейс за найпривабливішими цінами можна знайти для подорожей у другій половині грудня — вартість перельоту туди й назад складає від 2 210 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Мілос

Київ — Мілос

Як щодо подорожі на мальовничий грецький острів Мілос? Недорогі квитки з вильотом із Києва зараз можна знайти в авіакомпанії Aegean Airlines. Для подорожей наприкінці листопада (виліт із Києва 21-го, зворотний рейс 29-го) квитки доступні за ціною 3 469 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт виконується з пересадкою в Афінах.

Харків — Баку

Харків — Баку

Бюджетна авіакомпанія Buta Airways запустила продаж квитків із Харкова до Баку на період зимової навігації. Для подорожей у період із листопада 2019 по березень 2020 року квитки доступні за ціною від 4 758 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить перевезення однієї одиниці багажу й ручної поклажі. Переліт без пересадок. Квитки виписуються на бланках авіакомпанії Azerbaijan Airlines (Buta Airways є структурним підрозділом Azerbaijan Airlines).

Київ — Коломбо

Київ — Коломбо

Недорогі квитки з України до Шрі-Ланки пропонує авіакомпанія Emirates. Так, для подорожей у жовтні (є великий вибір дат) квитки з Києва до Коломбо доступні за ціною від 12 213 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить перевезення багажу вагою до 15 кг і ручної поклажі. Переліт виконується з пересадкою в Дубаї.

Одеса — Сінгапур

Одеса — Сінгапур

Квитки з Одеси до Сінгапура за привабливими цінами можна знайти у LOT Polish Airlines. Для подорожей у період із січня по березень 2020 року квитки доступні за ціною від 13 699 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить перевезення однієї одиниці багажу й ручної поклажі. Переліт виконується з пересадкою у Варшаві.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.