Добірка дешевих авіаквитків: Європа + Азія

Добірка дешевих авіаквитків: Європа + Азія

Від старовинного Вроцлава до малайзійського курорту Лангкаві — сім найцікавіших напрямків цього тижня чекають на вас у нашій традиційній добірці дешевих авіаквитків. Варіанти подорожей усього від 675 грн за переліт в обидва боки.

Львів — Вроцлав

Львів — Вроцлав

Wizz Air пропонує недорогі квитки зі Львова до Вроцлава. Так, для деяких дат у листопаді та грудні квитки доступні за ціною всього 675 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Познань

Київ — Познань

Недорогі квитки з Києва до Познані можна знайти зараз у Ryanair. Так, на деякі дати в жовтні квитки доступні за ціною від 915 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Ганновер

Київ — Ганновер

У Wizz Air можна знайти квитки за непоганими цінами на рейси з Києва до Ганновера. Так, для подорожі в жовтні квитки доступні за ціною 1 708 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Виліт із Києва 1 жовтня, зворотний рейс — 19-го.

Київ — Манчестер

Київ — Манчестер

Квитки за цікавими цінами з Києва до Манчестера можна знайти у Ryanair. Для подорожей наприкінці вересня квитки доступні за ціною 2 084 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок. Виліт із Києва 20 вересня, зворотний рейс — 30-го.

Київ — Аліканте

Київ — Аліканте

В авіакомпанії SkyUp є в продажу квитки за чудовими цінами з Києва на узбережжя Коста-Бланки, до курортного міста Аліканте. Для подорожей у період із 5 листопада 2019 по 26 березня 2020 року квитки доступні за ціною від 2 828 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Делі

Київ — Делі

Qatar Airways пропонує квитки за акційними цінами з Києва до Делі. Вартість перельоту туди й назад становить від 11 919 грн. У вартість квитків входить перевезення багажу вагою до 30 кг і ручної поклажі. Переліт передбачає пересадку в Досі. Квитки за акційними цінами будуть у продажу до 20 липня 2019 року. Період подорожей: з 16 липня 2019 по 20 квітня 2020 року.

Київ — Лангкаві

Київ — Лангкаві

Квитки Qatar Airways з Києва на популярний малайзійський курорт Лангкаві в рамках акції доступні за ціною від 14 908 грн. У вартість квитків входить перевезення багажу вагою до 30 кг і ручної поклажі. Переліт передбачає пересадку в Досі. Квитки за акційними цінами будуть у продажу до 20 липня 2019 року. Період подорожей: з 16 липня 2019 по 20 квітня 2020 року.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.