Добірка дешевих авіаквитків: Європа + Америка

Добірка дешевих авіаквитків: Європа + Америка

Зібрали для вас найкращі пропозиції від авіакомпаній за цей тиждень. 6 популярних туристичних напрямків у Європі + Нью-Йорк у Штатах. Варіанти подорожей усього від 606 грн за переліт в обидва боки!

Одеса — Вроцлав

Одеса — Вроцлав

Ірландський лоукостер Ryanair знизив ціни квитків з Одеси до польських міст. Так, квитки до Вроцлава зараз доступні за ціною від 606 грн за переліт в обидва боки. Є різні дати подорожей у листопаді та грудні 2019 року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Мадрид

Київ — Мадрид

Також у Ryanair зараз можна знайти квитки за чудовими цінами з Києва до Мадрида. Так, для деяких дат у листопаді та грудні 2019 року квитки доступні за ціною від 1 659 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Неаполь

Київ — Неаполь

Авіакомпанія SkyUp знизила ціни квитків із Києва до Неаполя. Для подорожей у період із жовтня 2019 року по 31 березня 2020 року квитки доступні за ціною від 2 482 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Мілан

Київ — Мілан

Авіакомпанія Air Serbia ввела промо-тарифи на перельоти з Києва до кількох міст Європи. Так, квитки з Києва до Мілана доступні за ціною від 3 046 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт здійснюється з пересадкою в Белграді. Квитки за акційними цінами будуть у продажу до 10 жовтня 2019 року. Період подорожей: з 1 жовтня по 30 листопада 2019 року.

Київ — Відень

Київ — Відень

Квитки з Києва до Відня у Air Serbia в рамках акції доступні за ціною від 3 049 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт здійснюється з пересадкою в Белграді. Квитки за акційними цінами будуть у продажу до 10 жовтня 2019 року. Період подорожей: з 1 жовтня по 30 листопада 2019 року.

Запоріжжя — Стамбул

Запоріжжя — Стамбул

Авіакомпанія Turkish Airlines проводить розпродаж авіаквитків із міст України в Стамбул. Так, квитки з вильотом із Запоріжжя в рамках акції доступні за ціною від 3 510 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить перевезення багажу вагою до 30 кг і ручної поклажі. Розпродаж триватиме до 14 жовтня 2019 року. Період подорожей: з 21 жовтня 2019 року по 31 березня 2020 року.

Київ — Нью-Йорк

Київ — Нью-Йорк

Авіакомпанія Alitalia пропонує недорогі квитки з Києва до Нью-Йорка. Для подорожей у період із листопада 2019 року по червень 2020 року квитки доступні за ціною від 10 452 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить перевезення однієї одиниці багажу й ручної поклажі. Переліт здійснюється з пересадкою в Римі.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.