Добірка дешевих авіаквитків: весна-літо 2018

Добірка дешевих авіаквитків: весна-літо 2018

Давньокитайський філософ Лао-Цзи колись стверджував, що в хорошого мандрівника немає точних планів і намірів потрапити кудись. Ми ж зі свого боку рекомендуємо заздалегідь визначатися з пунктом призначення подорожей. :) І навіть готові підказати вам кілька напрямків, куди можна відправитися за цікавими цінами!

Львів — Познань

Львів — Познань

Авіакомпанія LOT Polish Airlines з 23 червня запускає новий прямий рейс, який зв’яже Львів з одним із найдавніших польських міст — Познанню. Рейси виконуватимуться двічі на тиждень щовівторка й щоп’ятниці. Квитки вже доступні в продажу. Переліт зі Львова до Познані й назад обійдеться всього в 1621 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Львів — Ольштин

Львів — Ольштин

Ще один новий прямий рейс від LOT Polish Airlines — зі Львова до польського міста Ольштин.

Ольштин — місто на півночі Польщі на річці Лина, у 216 км від Варшави. Ольштин буде цікавий як любителям архітектури та історії, так і любителям природи й пішого туризму — в околицях міста розташовані мальовничі Мазурські озера й лісові масиви.

Рейси зі Львова до Ольштина стартують із 27 березня. Вартість квитків становить 1801 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Тбілісі

Київ — Тбілісі

Чудова можливість провести літню відпустку в Грузії! Одразу кілька авіакомпаній пропонують дешеві авіаквитки на рейси з Києва до Тбілісі на літній період. Найдешевші квитки можна знайти у Yan Air — від 3939 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить до 23 кг багажу й ручна поклажа.

Київ — Мілан

Київ — Мілан

В авіакомпанії МАУ з’явилися в продажу квитки за цікавими цінами з українських міст до різних міст Італії. Так, квитки з Києва до Мілана й назад коштуватимуть від 4002 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Рейс без пересадок.

Львів — Лос-Анджелес

Львів — Лос-Анджелес

Ще один рейс від LOT Polish Airlines в нашій сьогоднішній добірці. У польської авіакомпанії діють акційні ціни на перельоти з українських міст до Лос-Анджелеса. Найдешевші квитки можна знайти на рейс зі Львова — від 13344 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить одна одиниця багажу й ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку у Варшаві. Період подорожей — з березня до кінця травня.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.