Добірка дешевих авіаквитків: весна-2018

Добірка дешевих авіаквитків: весна-2018

У нашому світі стільки різних унікальних і цікавих куточків, що часом буває дуже складно вибрати, куди ж відправитися в подорож. Іноді просто очі розбігаються від різноманіття цікавих місць і пам’яток. У таких випадках не обійтися без порції натхнення. Сподіваємося, таким натхненням послужить для вас наша свіжа добірка авіаквитків за цікавими цінами.

Київ — Рига

Київ — Рига

Авіакомпанія МАУ пропонує відправитися до найбільшого міста Прибалтики за ціною від 3603 грн. У таку суму обійдеться квиток в обидва боки з Києва до Риги. Період подорожей — з листопада 2017 року до травня 2018 року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Тель-Авів

Київ — Тель-Авів

В авіакомпанії Aegean Airlines можна знайти квитки за цікавою ціною на перельоти з Києва до Тель-Авіва. Так, на деякі дати в березні 2018 року ціна квитків в обидва боки становить від 3930 грн. Переліт передбачає пересадку в Афінах. У вартість входить тільки ручна поклажа.

Київ — Дюссельдорф

Київ — Дюссельдорф

Авіакомпанія KLM на честь свого 98-річчя проводить розпродаж авіаквитків за кількома напрямками. Один із цікавих напрямків — німецький Дюссельдорф.

У Дюссельдорфі мандрівникам насамперед буде цікавим Альтштадт, історичний центр міста. Велика частина Альтштадта є пішохідною зоною, це чудове місце для прогулянок і шопінгу. Тут зосереджена велика кількість магазинів, кафе, ресторанів. А ще тут неймовірна кількість пивних і пабів, завдяки чому Альтштадт називають «найдовшою барною стійкою у світі».

Квитки в обидва боки з Києва до Дюссельдорфа можна знайти за ціною від 4165 грн. Переліт передбачає пересадку в Амстердамі. У вартість квитка входить тільки ручна поклажа.

Київ — Дублін

Київ — Дублін

Ще один цікавий акційний напрямок у KLM — столиця Ірландії Дублін. Якщо ви хочете ближче познайомитися з Ірландією, робити це краще всього в Дубліні. Найпопулярніші ірландські туристичні об’єкти розташовані саме тут.

KLM пропонує квитки з Києва до Дубліна й назад за ціною від 4680 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку в Амстердамі. Період подорожей — з листопада 2017 року до квітня 2018 року.

Київ — Ніцца

Київ — Ніцца

Й останній варіант у нашій сьогоднішній добірці — один із головних курортів Лазурного берега Ніцца. Авіакомпанія Air France пропонує квитки до Ніцци за цілком привабливими цінами — вартість перельоту в обидва боки з Києва становить від 4477 грн. Період подорожей — з лютого до квітня 2018 року. У квітні в Ніцці якраз настає суха й тепла погода — найкращий час для відвідування Лазурного берега!

У вартість квитка входить тільки ручна поклажа. Переліт із Києва до Ніцци передбачає пересадку в Парижі, зворотний — пересадку в Амстердамі.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.