Добірка дешевих авіаквитків: варіанти від 651 грн за переліт в обидва боки

Добірка дешевих авіаквитків: варіанти від 651 грн за переліт в обидва боки

Найцікавіші пропозиції від авіакомпаній за останній тиждень. Варіанти подорожей усього від 651 грн за переліт в обидва боки!

Харків — Вільнюс

Харків — Вільнюс

Ryanair пропонує недорогі квитки з Харкова до Вільнюса. Для подорожей у лютому 2020 року квитки доступні за ціною 651 грн за переліт в обидва боки. Дати подорожі: 9-23 лютого. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Одеса — Берлін

Одеса — Берлін

Також у Ryanair можна знайти квитки за вигідною ціною на рейси з Одеси до Берліна. Переліт туди й назад обійдеться всього в 839 грн. Дати подорожі: 17-21 лютого 2020 року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Карлсруе

Київ — Карлсруе

Ще один варіант недорогої подорожі з України до Німеччини від Ryanair — із Києва до Карлсруе/Баден-Бадена. Для подорожей у лютому квитки доступні за ціною від 1 061 грн за переліт в обидва боки. Дати подорожей: 3-14 лютого, 10-14 лютого та 17-21 лютого 2020 року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Анкара

Київ — Анкара

Авіакомпанія МАУ організувала розпродаж авіаквитків із міст України на популярні гірськолижні курорти. У рамках акції квитки з Києва до Анкари доступні за ціною від 2 786 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок. У 20 км від Анкари розташовується центр зимового відпочинку Ельмадаг, де можна покататися на лижах, сноуборді та санях.

Одеса — Батумі

Одеса — Батумі

Українська бюджетна авіакомпанія SkyUp з 29 травня 2020 року запустить прямі рейси з Одеси до Батумі. Квитки вже доступні для бронювання за ціною від 3 208 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Барселона

Київ — Барселона

Авіакомпанія LOT Polish Airlines пропонує за вигідною ціною квитки з Києва до Барселони. Для подорожей у січні, лютому та березні 2020 року квитки доступні за ціною від 3 855 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку у Варшаві.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.