Добірка дешевих авіаквитків: варіанти від 623 грн в обидва боки

Добірка дешевих авіаквитків: варіанти від 623 грн в обидва боки

Продовжуємо підкидати вам цікаві та вигідні ідеї для подорожей. У сьогоднішній добірці — сім пропозицій від авіакомпаній від 623 грн за переліт в обидва боки.

Київ — Катовіце

Київ — Катовіце

Ryanair пропонує за вигідною ціною квитки з Києва до Катовіце. Для деяких дат у лютому 2020 року квитки в обидва боки доступні за ціною від 623 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Мілан

Київ — Мілан

Air Serbia пропонує зі знижкою авіаквитки з Києва до Мілана. Для подорожей у період із січня по червень 2020 року квитки доступні за ціною від 3 011 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку в Белграді.

Київ — Єреван

Київ — Єреван

SkyUp пропонує квитки за цікавими цінами на рейси з Києва до Єревана. Для подорожей у січні, лютому та березні 2020 року квитки доступні за ціною від 3 500 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Рим

Київ — Рим

Якщо ви хочете відвідати Вічне місто, квитки за вигідною ціною можна знайти у Alitalia. Так, для деяких дат у травні 2020 року квитки з Києва до Рима й назад зараз можна забронювати за ціною 3 618 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Львів — Баку

Львів — Баку

Азербайджанська бюджетна авіакомпанія Buta Airways 23 грудня запускає прямі рейси зі Львова до Баку. Квитки вже доступні для бронювання за ціною від 4 994 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить перевезення однієї одиниці багажу й ручної поклажі. Зверніть увагу: при пошуку на сайті Tripway.com варіанти перельотів від Buta Airways відображаються під назвою Azerbaijan Airlines (Buta Airways є структурним підрозділом Azerbaijan Airlines).

Київ — Доха

Київ — Доха

Авіакомпанія Qatar Airways пропонує знижку на рейси з Києва до Дохи. Квитки в обидва боки доступні за ціною від 9 369 грн. У вартість входить перевезення багажу вагою до 30 кг і ручної поклажі. Переліт без пересадок. Квитки за акційними цінами будуть у продажу до 4 грудня 2020 року. Період подорожей — до 27 листопада 2020 року.

Дніпро — Нью-Йорк

Дніпро — Нью-Йорк

Austrian Airlines пропонує за вигідною ціною квитки з Дніпра до Нью-Йорка. Для подорожей у період із січня по березень 2020 року квитки зараз доступні за ціною від 11 185 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить перевезення однієї одиниці багажу й ручної поклажі. Переліт передбачає пересадку у Відні.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.