Добірка дешевих авіаквитків: топ-8 пропозицій тижня

Добірка дешевих авіаквитків: топ-8 пропозицій тижня

Цього тижня авіакомпанії не балували мандрівників грандіозними розпродажами, але декілька цікавих варіантів нам усе ж вдалося знайти. Вибирайте, що вас вабить більше: вулички старовинного Кракова, білосніжні пляжі Канарських островів, колоритний Бангкок, яскравий і веселий Неаполь або сповнений романтики Париж?

Львів — Краків

Львів —  Краків

Непогані ціни на рейси зі Львова до Кракова пропонує зараз Ryanair. Для подорожей цього літа квитки можна знайти за ціною від 1 052 грн за переліт туди й назад. Квитки за такими цінами доступні для різних дат у липні та серпні. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Мадрид

Київ — Мадрид

Ryanair 3 жовтня цього року запустить новий рейс із Києва до Мадрида. Для деяких дат у листопаді квитки зараз доступні за ціною всього 2 688 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Неаполь

Київ — Неаполь

Український лоукостер SkyUp пропонує квитки за чудовими цінами з Києва до сонячного Неаполя. Переліт туди й назад обійдеться всього у 3 093 грн. Квитки за такими цінами є для подорожей наприкінці травня — на початку червня: виліт із Києва 24 травня, 28 травня і 7 червня, зворотні рейси 28 травня, а також 7 і 14 червня. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Рим

Київ — Рим

Авіакомпанія Alitalia знизила ціни квитків на рейси з Києва до Рима. Так, для подорожей у вересні та жовтні квитки доступні за ціною від 3 989 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Харків — Тель-Авів

Харків — Тель-Авів

Авіакомпанія Turkish Airlines проводить розпродаж авіаквитків на деякі свої напрямки з Харкова. У рамках акції квитки з Харкова до Тель-Авіва доступні за ціною 5 388 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить перевезення багажу вагою до 20 кг і ручної поклажі. Переліт передбачає пересадку в Стамбулі. Квитки за акційними цінами будуть у продажу до 25 травня включно.

Київ — Париж

Київ — Париж

У французької авіакомпанії Aigle Azur можна знайти квитки за непоганими цінами на рейси з Києва до Парижа: 5 480 грн за переліт туди й назад. Виліт із Києва 21 червня, зворотний рейс — 25 червня. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Тенеріфе

Київ — Тенеріфе

Ще один цікавий варіант від SkyUp у нашій сьогоднішній добірці. Квитки з Києва на Канарські острови — до Тенеріфе — зараз доступні за ціною від 6 313 грн за переліт в обидва боки. Квитки за такими цінами є для подорожей у травні: виліт із Києва 24, 28 і 31 травня, зворотні рейси 28 і 31 травня. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа, інші послуги оплачуються окремо. Переліт без пересадок.

Київ — Бангкок

Київ — Бангкок

Недорогі квитки з Києва до Бангкока можна знайти зараз у авіакомпанії Emirates. Так, для подорожей у жовтні цього року квитки доступні за ціною від 13 185 грн за переліт туди й назад. Є багато різних дат. У вартість квитків входить перевезення багажу вагою до 25 кг і ручної поклажі. Переліт передбачає пересадку в Дубаї зі зміною терміналу (переліт Київ — Дубай та Дубай — Київ виконує авіакомпанія Flydubai).

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.