Добірка дешевих авіаквитків: топ-8 пропозицій тижня

Добірка дешевих авіаквитків: топ-8 пропозицій тижня

Спокусливі, наче турецькі солодощі — 8 найцікавіших пропозицій від авіакомпаній за цей тиждень. Є варіанти з вильотом із різних міст України: Києва, Львова, Одеси та Харкова. Читайте та надихайтеся на нові подорожі!

Львів — Варшава

Львів — Варшава

Недорогі квитки зі Львова до Варшави можна знайти зараз у Ryanair. Так, для подорожей у листопаді квитки доступні за ціною від 653 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Одеса — Будапешт

Одеса — Будапешт

Хочете опинитися в справжній зимовій казці? Відправляйтеся до Будапешта в лютому. Яскраві враження від візиту до неймовірно красивої цієї пори року угорської столиці доповнить вигідна ціна від Wizz Air — усього 995 грн за переліт в обидва боки! Виліт з Одеси 4 лютого, зворотний рейс — 18-го. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Прямі рейси з Одеси до Будапешта Wizz Air запустить із 2 листопада 2019 року.

Харків — Краків

Харків — Краків

Недорогі квитки з Харкова до Кракова пропонує Ryanair. Так, для деяких дат у листопаді квитки доступні за ціною від 1 158 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Салоніки

Київ — Салоніки

У Wizz Air зараз можна знайти недорогі квитки з Києва до Салонік. Для подорожей наприкінці листопада — на початку грудня квитки доступні за ціною 1 935 грн за переліт туди й назад. Виліт із Києва 25 листопада, зворотний рейс — 2 грудня. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Одеса — Стамбул

Одеса — Стамбул

Авіакомпанія AtlaGlobal знизила ціни квитків на рейси з Одеси до Стамбула. Для подорожей у період із початку вересня 2019 по 31 березня 2020 року квитки доступні за ціною 2 963 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить перевезення багажу вагою до 20 кг і ручної поклажі. Переліт без пересадок.

Київ — Нур-Султан

Київ — Нур-Султан

Авіакомпанія LOT Polish Airlines проводить великий літній розпродаж авіаквитків. Квитки з Києва до Нур-Султана в рамках акції доступні за ціною від 7 215 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить перевезення 1 одиниці багажу й ручної поклажі. Переліт передбачає пересадку у Варшаві. Розпродаж триватиме до 20 серпня 2019 року.

Київ — Бангкок

Київ — Бангкок

Qatar Airways продовжила розпродаж авіаквитків із Києва до міст Азії. Квитки з Києва до Бангкока в рамках акції доступні за ціною від 10 945 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить перевезення багажу вагою до 30 кг і ручної поклажі. Переліт передбачає пересадку в Досі. Квитки за акційними цінами будуть у продажу до 20 серпня 2019 року. Період подорожей: з 11 вересня 2019 року по 31 березня 2020 року.

Київ — Пекін

Київ — Пекін

Ще один акційний напрямок від LOT Polish Airlines в нашій сьогоднішній добірці. Квитки з Києва до Пекіна в рамках розпродажу доступні за ціною від 11 619 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить перевезення двох одиниць багажу й ручної поклажі. Переліт передбачає пересадку у Варшаві. Період продажу: до 20 серпня 2019 року. Період подорожей: з 24 жовтня 2019 року до 26 січня 2020 року і з 11 лютого 2020 року по 17 березня 2020 року.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.