Добірка дешевих авіаквитків: топ-8 пропозицій тижня

Добірка дешевих авіаквитків: топ-8 пропозицій тижня

Як завжди по вівторках — свіжа порція натхнення. 8 найяскравіших пропозицій від авіакомпаній за цей тиждень усього від 1 032 грн за переліт в обидва боки!

Львів — Дюссельдорф

Львів — Дюссельдорф

У Ryanair з’явилися в продажу недорогі квитки зі Львова до Дюссельдорфа. Так, для деяких дат у жовтні квитки доступні за ціною 1 032 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Варшава

Київ — Варшава

Також Ryanair пропонує квитки за чудовими цінами з Києва до Варшави. Для подорожей у вересні квитки можна знайти за ціною всього 1 040 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Будапешт

Київ — Будапешт

Недорогі квитки з Києва до столиці Угорщини можна знайти зараз у Wizz Air. Для подорожей у вересні квитки доступні за ціною 2 048 грн за переліт туди й назад. Виліт із Києва 15 вересня, зворотний рейс — 20-го. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Брюссель

Київ — Брюссель

Авіакомпанія Brussels Airlines знизила ціни квитків на осінні рейси з Києва до Брюсселя. Так, для подорожей наприкінці жовтня і в листопаді квитки доступні за ціною від 2 913 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Керкіра

Київ — Керкіра

В авіакомпанії Aegean Airlines з’явилися в продажу недорогі квитки з Києва на один із найвідоміших і найкрасивіших грецьких островів — Керкіру (відомий також як Корфу). Для деяких дат у другій половині листопада квитки доступні за ціною від 3 905 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку в Афінах.

Львів — Гавана

Львів — Гавана

Авіакомпанія Turkish Airlines проводить розпродаж авіаквитків на рейси з вильотом зі Львова. Так, квитки зі Львова до Гавани в рамках розпродажу доступні за ціною від 12 971 грн. У вартість квитків входить перевезення 2 одиниць багажу й ручної поклажі. Переліт передбачає пересадку в Стамбулі. Квитки за акційними цінами будуть у продажу до 21 липня 2019 року. Період подорожей: з 1 вересня 2019 до 31 березня 2020 року (за винятком періоду з 26 грудня 2019 до 7 січня 2020 року).

Київ — Бангкок

Київ — Бангкок

В авіакомпанії Emirates з’явилися квитки за хорошою ціною з Києва до Бангкока. Для подорожей у листопаді та грудні вартість квитків становить 13 021 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить перевезення багажу вагою до 25 кг і ручної поклажі. Переліт передбачає пересадку в Дубаї.

Київ — Токіо

Київ — Токіо

Qatar Airways проводить короткий літній розпродаж авіаквитків на рейси з вильотом із Києва. Квитки до Токіо в рамках акції доступні за ціною від 14 237 грн за переліт туди й назад. Квитки за такою ціною доступні для подорожей у період із листопада 2019 до червня 2020 року. У вартість квитків входить перевезення багажу вагою до 30 кг і ручної поклажі. Рейси виконуються з пересадкою в Досі. Розпродаж триватиме до 14 червня 2019 року.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.