Добірка дешевих авіаквитків: топ-8 напрямків від 670 грн в обидва боки

Добірка дешевих авіаквитків: топ-8 напрямків від 670 грн в обидва боки

Добірка вигідних варіантів подорожей — найкращий засіб від осінньої хандри. Читайте, надихайтеся та готуйтеся до нових пригод!

Львів — Меммінген

Львів — Меммінген

Ryanair пропонує недорогі квитки зі Львова до Меммінгена. Так, для деяких дат наприкінці січня та в лютому 2020 року квитки доступні за ціною всього від 670 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Манчестер

Київ — Манчестер

Зустріти Новий рік у Манчестері — як вам така ідея для подорожі? Недорогі квитки з Києва до Манчестера для подорожей наприкінці грудня — початку січня зараз можна знайти у Ryanair. Вартість квитків в обидва боки становить усього 994 грн без багажу. Виліт із Києва 23, 27, 29 або 30 грудня, зворотний рейс 1, 3, 5 або 6 січня.

Київ — Штутгарт

Київ — Штутгарт

В авіакомпанії LaudaMotion з’явилися в продажу недорогі квитки з Києва до Штутгарта. Так, для подорожей у січні та лютому 2020 року квитки доступні за ціною 1 444 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Салоніки

Київ — Салоніки

Wizz Air пропонує недорогі квитки з Києва до Салонік. Для деяких дат у січні 2020 року квитки доступні за ціною 1 508 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Запоріжжя — Стамбул

Запоріжжя — Стамбул

Авіакомпанія Pegasus Airlines проводить розпродаж авіаквитків з України до Туреччини. Квитки із Запоріжжя до Стамбула в рамках акції доступні за ціною від 2 405 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить перевезення багажу вагою до 20 кг і ручної поклажі. Розпродаж триватиме до 12 листопада 2019 року включно. Акційна ціна діє для подорожей у період з 15 січня по 15 березня 2020 року.

Київ — Тбілісі

Київ — Тбілісі

Український лоукостер SkyUp пропонує хорошу ціну на рейси з Києва до Тбілісі. Для подорожей у період із квітня по жовтень 2020 року квитки доступні за ціною від 2 507 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Є великий вибір дат.

Київ — Даламан

Київ — Даламан

Pegasus Airlines навесні 2020 року запустить прямі рейси з Києва до Даламана. Перельоти стартують із 27 квітня з частотою один рейс на тиждень. Квитки вже доступні для бронювання за ціною від 3 813 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить перевезення багажу вагою до 20 кг і ручної поклажі.

Харків — Шарджа

Харків — Шарджа

SkyUp проводить розпродаж авіаквитків із міст України до Шарджи. Так, наприклад, квитки з Харкова в рамках розпродажу доступні за ціною від 4 855 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Розпродаж триватиме до 20 листопада 2019 року. Період подорожей: з 11 листопада 2019 року по 28 березня 2020 року.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.