Добірка дешевих авіаквитків: топ-8 напрямків від 60 євро

Добірка дешевих авіаквитків: топ-8 напрямків від 60 євро

Ціни на авіаквитки тануть, немов ескімо в спекотний день! Ми вибрали для вас 8 найцікавіших напрямків, квитки на які вже зараз можна купити за чудовими цінами.

Київ — Таллінн

Київ — Таллінн

Авіакомпанія Wizz Air 21 червня відкриває новий рейс із Києва в Таллінн. Квитки вже в продажу. Цікаві ціни зараз можна знайти для подорожей у вересні й жовтні 2018 року — переліт туди й назад коштуватиме від 2942 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Іракліон

Київ — Іракліон

Грецька авіакомпанія Aegean Airlines знизила ціни на авіаквитки за кількома цікавим напрямками. Так, квитки з Києва на острів Крит (місто Іракліон) зараз доступні за ціною від 3401 грн за переліт туди й назад. Період подорожей — з листопада 2018 року до березня 2019 року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку в Афінах.

Київ — Керкіра

Київ — Керкіра

Ще один акційний напрямок до Греції від Aegean Airlines — острів Керкіра. Вартість квитків із Києва до Керкіри й назад становить від 3472 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку в Афінах.

Київ — Тель-Авів

Київ — Тель-Авів

Подорож до Ізраїлю з Aegean Airlines можна здійснити за 3881 грн. Саме стільки коштуватимуть квитки з Києва до Тель-Авіва й назад. Доступних дат з такими цінами небагато — виліт із Києва 16 і 23 жовтня, рейс назад — 31 жовтня 2018 року. Переліт передбачає пересадку в Афінах. Із собою на борт безкоштовно можна взяти тільки ручну поклажу.

Київ — Париж

Київ — Париж

Є у Aegean Airlines непогані ціни і для рейсів із Києва до Парижа. Для подорожей наприкінці листопада й початку грудня квитки туди й назад зараз доступні за ціною від 4165 грн. Рейс із пересадкою в Афінах. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Делі

Київ — Делі

Авіакомпанія МАУ проводить розпродаж квитків на рейси в Азію. Так, квитки з Києва до Делі зараз доступні за ціною від 11009 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить безкоштовний провіз ручної поклажі та однієї одиниці багажу. Рейс без пересадок. Акційні ціни діють до 27 червня 2018 року. Період подорожей — з 15 січня до 31 березня 2019 року.

Київ — Нью-Йорк

Київ — Нью-Йорк

Акційні ціни в МАУ діють також і для прямого рейсу з Києва в Нью-Йорк. Квитки туди й назад зараз доступні за ціною від 13611 грн. У вартість квитків входить провезення ручної поклажі та однієї одиниці багажу. Акційні ціни діють до 27 червня 2018 року. Період подорожей — з 17 жовтня 2018 року до 30 березня 2019 року.

Катовіце — Амстердам

Катовіце — Амстердам

У нідерландського лоукостера Transavia, який входить до холдингу Air France-KLM, з’явилися в продажу квитки за чудовими цінами з польського Катовіце в Амстердам. Для деяких дат у листопаді 2018 року квитки туди й назад доступні за ціною від 1853 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.