Добірка дешевих авіаквитків: топ-7 варіантів від 625 грн в обидва боки

Добірка дешевих авіаквитків: топ-7 варіантів від 625 грн в обидва боки

Чорна п’ятниця вже відгриміла, але це не означає, що вигідних пропозицій від авіакомпаній зараз не знайти днем ​​з вогнем. Такі варіанти є, і найбільш цікаві з них ми зібрали в сьогоднішній добірці.

Херсон — Краків

Херсон — Краків

Авіакомпанія Ryanair знизила ціни квитків на нові рейси з Херсона до Кракова. Так, для деяких дат у січні та лютому 2020 року квитки в обидва боки доступні за ціною всього від 625 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Львів — Франкфурт

Львів — Франкфурт

Wizz Air пропонує недорогі квитки зі Львова до Франкфурта. Для подорожей у другій половині січня, у лютому й у першій половині березня 2020 року квитки доступні за ціною від 1 005 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Лейпциг

Київ — Лейпциг

Також Wizz Air зараз пропонує квитки за цікавими цінами на рейси з Києва до Лейпцига. Для подорожей у лютому 2020 року квитки доступні за ціною від 1 328 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Афіни

Київ — Афіни

Ryanair пропонує недорогі квитки з Києва до Афін. Для подорожей наприкінці січня — на початку лютого 2020 року квитки доступні за ціною від 1 965 грн за переліт туди й назад. Виліт із Києва 28 січня, зворотний рейс 8 лютого. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Запоріжжя — Батумі

Запоріжжя — Батумі

Український лоукостер SkyUp з 2 червня 2020 року почне виконувати прямі рейси із Запоріжжя до Батумі. Квитки вже доступні для бронювання за ціною від 3 284 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Мальта

Київ — Мальта

Авіакомпанія Air Malta пропонує недорогі квитки з Києва на Мальту. Для подорожей у другій половині квітня 2020 року квитки доступні за ціною від 3 814 грн за переліт в обидва боки. Виліт із Києва 14 квітня, зворотний рейс 28-го. У вартість квитків входить перевезення 1 одиниці багажу та ручної поклажі. Переліт без пересадок.

Львів — Барселона

Львів — Барселона

Наприкінці травня наступного року SkyUp запустить прямі рейси зі Львова до Барселони. Квитки вже доступні для бронювання за ціною від 4 057 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.