Добірка дешевих авіаквитків: топ-7 варіантів на листопад та грудень

Добірка дешевих авіаквитків: топ-7 варіантів на листопад та грудень

Вересень радує нас теплою погодою, а авіакомпанії — цікавими цінами на авіаквитки. Ми вибрали для вас найцікавіші пропозиції: варіанти подорожей до Польщі, Словаччини, Литви, Франції, Індії та на Балеарські острови.

Київ — Бидгощ

Київ — Бидгощ

В авіакомпанії Ryanair з’явилися в продажу квитки за чудовими цінами з Києва до польського Бидгоща. Так, для деяких дат у листопаді 2018 року квитки туди й назад доступні за ціною від 1229 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Про головні визначні пам’ятки Бидгоща читайте в нашій статті.

Львів — Братислава

Львів — Братислава

Одночасно два лоукостери, що літають з України, пропонують зараз хороші ціни на прямі рейси до столиці Словаччини Братислави. Найвигідніший варіант пропонує Wizz Air — для деяких дат у листопаді 2018 року квитки зі Львова до Братислави й назад доступні за ціною від 1613 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Братислава

Київ — Братислава

Подорож із Києва до Братислави обійдеться трохи дорожче. Для тих же дат подорожей — кінець листопада 2018 року — у Ryanair квитки з Києва до Братислави доступні за ціною від 1808 грн. Безкоштовно на борт можна взяти тільки ручну поклажу.

Київ — Вільнюс

Київ — Вільнюс

Непоганий варіант подорожі з Києва до Вільнюса можна знайти в тієї же Ryanair. Для подорожей у першій половині грудня квитки доступні за ціною від 2341 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Пальма-де-Майорка

Київ — Пальма-де-Мальорка

Шикарні ціни на перельоти зі столиці України на Балеарські острови пропонує
Ryanair. Для подорожей наприкінці листопада 2018 року квитки з Києва до Пальми-де-Майорки й назад доступні за ціною всього у 2538 грн! Із собою на борт безкоштовно можна взяти тільки ручну поклажу. Переліт передбачає тривалу пересадку у Варшаві.

Київ — Париж

Київ — Париж

Не менш цікаві ціни Ryanair пропонує й на рейси з Києва до французької столиці. Так, для подорожей наприкінці листопада — на початку грудня 2018 року квитки з Києва до Парижа й назад обійдуться всього у 2744 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт у світову столицю моди передбачає пересадку у Вроцлаві, а на зворотному шляху буде тривала пересадка у Варшаві.

Київ — Делі

Київ — Делі

Авіакомпанія Air Astana проводить розпродаж квитків із Києва до міст Азії. Наприклад, квитки з Києва до другого за розміром міста Індії Делі доступні за ціною всього від 11390 грн. У вартість квитків входить перевезення до 30 кг реєстрованого багажу й ручної поклажі. Переліт передбачає коротку пересадку в Астані. Квитки за акційною ціною будуть у продажу до 30 вересня 2018 року. Період подорожей — до 30 листопада 2018 року.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.