Добірка дешевих авіаквитків: топ-7 пропозицій від 653 грн в обидва боки

Добірка дешевих авіаквитків: топ-7 пропозицій від 653 грн в обидва боки

У сьогоднішній добірці — сім найцікавіших пропозицій від авіакомпаній за останній тиждень. П’ять напрямків у Європі, а також варіанти подорожей на узбережжя Каспійського моря та до Сполучених Штатів. Варіанти перельотів усього від 653 грн в обидва боки!

Львів — Катовіце

Львів — Катовіце

Wizz Air пропонує недорогі квитки зі Львова до Катовіце. Для подорожей у березні та квітні квитки зараз доступні за ціною від 653 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Манчестер

Київ — Манчестер

Ryanair пропонує квитки за вигідною ціною з Києва до Манчестера. Переліт в обидва боки обійдеться всього в 1 364 грн. Квитки за такою ціною є для вильоту з Києва 14 лютого й зі зворотним рейсом 24 лютого. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Вільнюс

Київ — Вільнюс

Авіакомпанія МАУ ввела акційні тарифи на низку напрямків з України. Так, квитки з Києва до Вільнюса в рамках розпродажу доступні за ціною від 1 441 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок. Розпродаж триватиме до 31 січня 2020 року. Період подорожей: до 8 квітня 2020 року.

Київ — Будапешт

Київ — Будапешт

Квитки МАУ з Києва до столиці Угорщини в рамках акції доступні за ціною від 2 301 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок. Квитки за акційними цінами будуть у продажу до 31 січня 2020 року. Період подорожей: до 8 квітня 2020 року.

Харків — Стамбул

Харків — Стамбул

Авіакомпанія Turkish Airlines проводить розпродаж авіаквитків із міст України до Стамбула. Квитки з вильотом із Харкова доступні за ціною від 3 528 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить перевезення багажу вагою до 30 кг і ручної поклажі. Переліт без пересадок. Розпродаж триватиме до 3 лютого 2020 року. Період подорожей: з 27 лютого по 14 травня 2020 року.

Харків — Баку

Харків — Баку

Лоукостер Buta airways пропонує недорогі квитки з міст України до Баку. Так, квитки з вильотом із Харкова доступні за ціною від 4 530 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить перевезення 1 одиниці багажу й ручної поклажі. Квитки за такою ціною доступні для подорожей у вересні та жовтні 2020 року. Крім Харкова, виліт також можливий з Одеси, Львова та Києва.

Зверніть увагу: варіанти перельотів від Buta airways в результатах пошуку на сайті Tripway.com відображаються під назвою Azerbaijan Airlines, до складу якої входить Buta airways.

Одеса — Нью-Йорк

Одеса — Нью-Йорк

МАУ проводить розпродаж квитків із міст України до Нью-Йорка. Так, квитки з вильотом з Одеси зараз доступні за ціною від 11 072 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить перевезення 2 одиниць багажу й ручної поклажі. Переліт передбачає пересадку в Києві. Квитки за акційною ціною доступні для подорожей у період із 24 січня по 15 червня та з 10 вересня по 19 грудня 2020 року. Крім Одеси, виліт також можливий із Києва, Львова, Дніпра, Харкова, Івано-Франківська, Чернівців, Херсона та Запоріжжя.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.