Добірка дешевих авіаквитків: топ-7 пропозицій від 633 грн в обидва боки

Добірка дешевих авіаквитків: топ-7 пропозицій від 633 грн в обидва боки

Найцікавіші пропозиції від авіакомпаній за останній тиждень. Варіанти подорожей на будь-який смак: від холодної скандинавської краси Копенгагена до екзотичного Дар-Ес-Салама в Танзанії. Усього від 633 грн за переліт в обидва боки!

Київ — Бидгощ

Київ — Бидгощ

Ryanair пропонує недорогі квитки з Києва до польського Бидгоща. Так, для подорожей у лютому та березні 2020 року квитки можна забронювати за ціною 633 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Одеса — Братислава

Одеса — Братислава

Wizz Air пропонує квитки за вигідною ціною на рейси з Києва до столиці Словаччини. Для різних дат у лютому та березні цього року квитки доступні за ціною від 1 009 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Львів — Копенгаген

Львів — Копенгаген

Також Wizz Air пропонує зараз недорогі квитки зі Львова до Копенгагена. Переліт туди й назад обійдеться всього в 1 333 грн. Квитки за такою ціною доступні для подорожей у лютому та березні цього року, є великий вибір дат. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Нур-Султан

Київ — Нур-Султан

LOT Polish Airlines пропонує за акційними цінами квитки з Києва до Нур-Султана. Для подорожей у період з 1 лютого по 31 травня 2020 року квитки можна забронювати за ціною від 6 892 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить перевезення 1 одиниці багажу й ручної поклажі. Переліт передбачає пересадку у Варшаві. Розпродаж триватиме до 21 січня 2020 року.

Київ — Пекін

Київ — Пекін

Авіакомпанія Lufthansa знизила вартість квитків на рейси з Києва до міст Азії. Так, квитки зі столиці України до Пекіна зараз доступні за ціною всього від 8 463 грн за переліт в обидва боки. Квитки за такою ціною доступні для подорожей у період із лютого по квітень цього року. У вартість квитків входить перевезення 1 одиниці багажу й ручної поклажі. Переліт передбачає пересадку в Мюнхені.

Київ — Гонконг

Київ — Гонконг

Квитки з Києва до Гонконга у Lufthansa зараз доступні за ціною від 9 162 грн за переліт в обидва боки. Період подорожей — з лютого по квітень 2020 року. У вартість квитків входить перевезення 1 одиниці багажу й ручної поклажі. Переліт передбачає пересадку в Мюнхені або Франкфурті.

Київ — Дар-Ес-Салам

Київ — Дар-Ес-Салам

Авіакомпанія Swiss пропонує за вигідною ціною квитки з Києва до найбільшого міста Танзанії — Дар-Ес-Салама. Для подорожей у період із вересня по листопад 2020 року квитки можна забронювати за ціною від 11 115 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить перевезення 2 одиниць багажу й ручної поклажі. Переліт передбачає пересадку в Цюриху.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.