Добірка дешевих авіаквитків: топ-7 пропозицій від 26 євро

Добірка дешевих авіаквитків: топ-7 пропозицій від 26 євро

Найвигідніші європейські напрямки цього тижня: Лондон, Франкфурт, Мілан, Неаполь, Копенгаген, Вільнюс та Анкара. Усього від 26 євро за переліт в обидва боки.

Львів — Лондон

Львів — Лондон

В ірландського лоукостера Ryanair з’явилися в продажу квитки за чудовими цінами на рейси зі Львова до Лондона. Усього 847 грн за переліт туди й назад! Квитки за такими цінами доступні для деяких дат у грудні 2018 року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Львів — Вільнюс

Львів — Вільнюс

Авіакомпанія Wizz Air з 29 жовтня запускає прямий рейс зі Львова до столиці Литви Вільнюса. Квитки вже в продажу. Найвигідніші варіанти можна знайти для подорожей у січні 2019 року — від 1149 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Львів — Франкфурт

Львів — Франкфурт

Крім рейсів до Вільнюса, авіакомпанія Wizz Air найближчим часом також запускає прямий рейс зі Львова до Франкфурта. Перший політ буде виконаний 14 грудня. Найвигідніші ціни ми знайшли на грудень — від 2253 грн за переліт туди й назад. Безкоштовно на борт можна взяти тільки ручну поклажу.

Київ — Копенгаген

Київ — Копенгаген

В авіакомпанії МАУ з’явилися в продажу квитки за вигідними цінами на рейс із Києва до Копенгагена. Квитки доступні за ціною від 2599 грн за переліт туди й назад. Період подорожей — до жовтня 2019 року. У вартість квитків входить перевезення тільки ручної поклажі.

Київ — Мілан

Київ — Мілан

Авіакомпанія Ernest продає за акційними цінами квитки в Італію на рейси в листопаді. Так, квитки з Києва до Мілана зараз доступні за ціною від 3003 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Розпродаж триватиме до 25 жовтня включно.

Київ — Анкара

Київ — Анкара

Авіакомпания МАУ проводить розпродаж квитків на рейси з Києва до Анкари. Вартість квитків зараз становить 3126 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Акція триватиме до 1 листопада 2018 року. Період подорожей — до 31 березня 2019 року.

Львів — Неаполь

Львів — Неаполь

На завершення добірки — ще один варіант від авіакомпанії Ernest. Квитки на прямий рейс зі Львова до Неаполя в італійського лоукостера зараз доступні за ціною від 3431 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Період подорожей — листопад 2018 року.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.