Добірка дешевих авіаквитків: топ-7 пропозицій від 12 євро

Добірка дешевих авіаквитків: топ-7 пропозицій від 12 євро

Від Лос-Анджелеса до Варшави — сім найцікавіших напрямків цього тижня. Усього від 12 євро за переліт в обидва боки! Вивчайте й надихайтеся на нові захоплюючі подорожі.

Київ — Бидгощ

Київ — Бидгощ

В ірландського лоукостера Ryanair з’явилися в продажу квитки за чудовими цінами на прямий рейс із Києва до польського Бидгоща. Так, для деяких дат на початку лютого квитки доступні за ціною від 393 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Варшава

Київ — Варшава

Квитки з Києва до Варшави у Ryanair зараз можна знайти за ціною від 761 грн за переліт туди й назад. Квитки за такою ціною доступні для деяких дат у березні, наприклад, виліт 10 березня й повернення 17-го. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа, інші послуги оплачуються окремо. Переліт без пересадок.

Київ — Вроцлав

Київ — Вроцлав

Є у Ryanair недорогі квитки й до Вроцлава. Так, для деяких дат у другій половині березня квитки доступні за ціною від 761 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Нюрнберг

Київ — Нюрнберг

Авіакомпанія Wizz Air знизила ціни квитків на прямий рейс із Києва до Нюрнберга. Для подорожей у квітні квитки зараз можна знайти за ціною від 1 795 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Львів — Познань

Львів — Познань

Польська авіакомпанія LOT Polish Airlines проводить ювілейний розпродаж на честь свого 90-річчя. Найдоступніший варіант серед акційних напрямків — прямий рейс зі Львова до Познані, квитки на який доступні за ціною від 1 818 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Розпродаж триватиме до 20 січня включно. Акційна ціна діє для подорожей у період з 19 лютого до 31 травня 2019 року.

Київ — Будапешт

Київ — Будапешт

В авіакомпанії МАУ з’явилися в продажу недорогі квитки на рейси з Києва до Будапешта. Переліт туди й назад коштуватиме 2 967 грн. Квитки за такою ціною доступні для подорожей у період із 20 січня до 18 лютого 2019 року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Про найцікавіші місця у Будапешті читайте у нашій статті.

Київ — Лос-Анджелес

Київ — Лос-Анджелес

Авіакомпанії Delta Airlines, Air France і KLM продають квитки за чудовими цінами на рейси з Києва до Лос-Анджелеса. Найдешевші квитки ми знайшли у Delta Airlines (спільний рейс з Air France): від 10 019 грн за переліт туди й назад. Квитки за такими цінами доступні для подорожей у період із лютого до травня, а також із кінця серпня до жовтня 2019 року. У вартість квитків входить перевезення однієї одиниці реєстрованого багажу й ручної поклажі. Переліт передбачає пересадку в Парижі й Нью-Йорку.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.