Добірка дешевих авіаквитків: топ-7 пропозицій тижня

Добірка дешевих авіаквитків: топ-7 пропозицій тижня

Найкращі пропозиції від авіакомпаній за останній тиждень. Напрямки на будь-який смак: від європейських столиць — Стокгольма, Мадрида та Лондона — до розкішного Дубая. Усього від 714 грн за переліт в обидва боки!

Харків — Гданськ

Харків — Гданськ

В авіакомпанії Wizz Air з’явилися в продажу недорогі квитки на рейси з Харкова до Гданська. Вартість перельоту туди й назад становить від 714 грн. Є багато різних дат у період із листопада 2019 до лютого 2020 року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Варшава

Київ — Варшава

У Ryanair можна знайти недорогі квитки з Києва до Варшави. Так, для деяких дат у червні 2019 року квитки доступні за ціною від 969 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Стокгольм

Київ — Стокгольм

Якщо вам потрібно до столиці Швеції, квитки за найбільш цікавими цінами зараз можна знайти у Ryanair. Для подорожей у першій половині червня квитки доступні за ціною від 1 104 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Лондон

Київ — Лондон

Авіакомпанія МАУ проводить розпродаж авіаквитків для деяких європейських напрямків. Так, квитки з Києва до Лондона в рамках акції доступні за ціною від 2 781 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Квитки за акційною ціною будуть у продажу до 23 квітня. Період подорожей — з 3 до 26 травня 2019 року.

Київ — Мадрид

Київ — Мадрид

Ryanair 3 жовтня 2019 року запустить новий прямий рейс із Києва до Мадрида. На деякі дати наприкінці жовтня квитки зараз доступні за ціною від 3 402 грн за переліт туди й назад. Виліт із Києва 22 або 28 жовтня, зворотний рейс — 30 жовтня. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Марракеш

Київ — Марракеш

У Aegean Airlines можна знайти квитки за цікавими цінами з Києва до Марракеша. Так, для подорожей у листопаді квитки доступні за ціною від 4 776 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку в Афінах.

Київ — Дубай

Київ — Дубай

Квитки з Києва до Дубая в МАУ в рамках швидкого розпродажу доступні за ціною від 6 878 грн за переліт туди й назад. Період подорожей — з 2 травня до 30 червня 2019 року. Розпродаж триватиме до 23 квітня 2019 року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.