Добірка дешевих авіаквитків: топ-7 пропозицій тижня

Добірка дешевих авіаквитків: топ-7 пропозицій тижня

Сім найпривабливіших пропозицій від авіакомпаній за останній тиждень. Варіанти подорожей усього від 631 грн за переліт в обидва боки!

Київ — Варшава

Київ — Варшава

Ryanair пропонує недорогі квитки з Києва до Варшави. Для подорожей у січні та лютому 2020 року квитки доступні за ціною всього від 631 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Одеса — Будапешт

Одеса — Будапешт

Wizz Air пропонує за цікавими цінами квитки з Одеси до Будапешта. Для подорожей у лютому 2020 року квитки доступні за ціною від 1 074 грн за переліт в обидва боки. Є багато доступних дат. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Вільнюс

Київ — Вільнюс

Авіакомпанія МАУ з нагоди свого 27-річчя організувала великий розпродаж авіаквитків. Так, квитки з Києва до Вільнюса в рамках акції доступні за ціною від 1 993 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок. Розпродаж триватиме до 2 грудня 2019 року. Період подорожей: з 15 січня по 19 березня 2020 року.

Київ — Афіни

Київ — Афіни

В авіакомпанії Aegean Airlines з’явилися в продажу недорогі квитки з Києва до Афін. Для подорожей у квітні 2020 року квитки доступні за ціною 2 384 грн за переліт в обидва боки. Виліт із Києва 9 квітня, зворотний рейс 17-го. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Берлін

Київ — Берлін

Ще один акційний напрямок від МАУ в нашій сьогоднішній добірці. Вартість перельоту з Києва до Берліна й назад складає всього 2 513 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Період продажу: до 2 грудня 2019 року. Акційна ціна діє для подорожей у період з 15 січня по 19 березня 2020 року.

Київ — Піза

Київ — Піза

Український лоукостер SkyUp навесні запустить прямі рейси з Києва до Пізи. Перельоти стартують з 1 квітня 2020 року й будуть виконуватися з частотою два рейси на тиждень. Квитки вже доступні для бронювання за ціною від 3 409 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Одеса — Баку

Одеса — Баку

В авіакомпанії Azerbaijan Airlines з’явилися в продажу недорогі квитки з України до Азербайджана Так, квитки з Одеси до Баку зараз доступні за ціною від 4 511 грн за переліт в обидва боки. Квитки за такою ціною доступні для подорожей у період із березня по жовтень 2020 року. У вартість квитків входить перевезення однієї одиниці багажу й ручної поклажі. Переліт без пересадок.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.