Добірка дешевих авіаквитків: топ-7 пропозицій тижня

Добірка дешевих авіаквитків: топ-7 пропозицій тижня

У сьогоднішній добірці — 7 найцікавіших пропозицій від авіакомпаній за останній тиждень. Варіанти подорожей на будь-який смак: від польського Катовіце до екзотичного Занзібару. Усього від 662 грн за переліт в обидва боки!

Львів — Катовіце

Львів — Катовіце

Авіакомпанія Wizz Air пропонує недорогі квитки зі Львова до Катовіце. Квитки зараз доступні за ціною від 662 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Є великий вибір дат у період із листопада 2019 року по квітень 2020 року. Переліт без пересадок.

Одеса — Познань

Одеса — Познань

Ryanair з 31 жовтня 2019 року почне виконувати прямі рейси з Одеси до Познані. Для подорожей у другій половині листопада — на початку грудня квитки зараз доступні за ціною від 664 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Дублін

Київ — Дублін

Квитки з Києва до Дубліна за хорошою ціною зараз можна знайти у Ryanair. Так, для деяких дат у першій половині грудня 2019 року квитки доступні за ціною від 1 023 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Рига

Київ — Рига

Wizz Air пропонує недорогі квитки з Києва до Риги. Так, для деяких дат наприкінці січня — на початку лютого 2020 року квитки доступні за ціною від 1 534 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Харків — Стамбул

Харків — Стамбул

Авіакомпанія Pegasus Airlines проводить розпродаж авіаквитків із міст України до Туреччини. Акційна ціна діє для перельотів у період із 29 березня по 31 жовтня 2020 року, однак квитки за набагато нижчою ціною зараз можна знайти для різних дат у лютому 2020 року. Так, для подорожей у лютому квитки з Харкова до Стамбула доступні за ціною від 2 580 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить перевезення багажу вагою до 20 кг і ручної поклажі. Розпродаж триватиме до 22 жовтня 2019 року включно.

Київ — Батумі

Київ — Батумі

Авіакомпанія SkyUp пропонує недорогі квитки з Києва до Батумі. Так, для деяких дат у лютому й березні 2020 року квитки доступні за ціною від 3 159 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Запоріжжя — Занзібар

Запоріжжя — Занзібар

І на завершення нашої добірки трохи екзотики. Авіакомпанія Turkish Airlines пропонує за акційними цінами квитки із Запоріжжя на острів Занзібар. Квитки в обидва боки доступні за ціною від 19 978 грн. У вартість квитків входить перевезення багажу вагою до 20 кг і ручної поклажі. Переліт передбачає пересадку в Стамбулі. Розпродаж триватиме до 15 листопада 2019 року. Період подорожей: до 20 жовтня 2019 року.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.