Добірка дешевих авіаквитків: топ-7 пропозицій тижня

Добірка дешевих авіаквитків: топ-7 пропозицій тижня

Якщо ви ще не позначили у своїх органайзерах понеділок як день планування подорожей — обов’язково це зробіть. Адже саме в понеділок виходить наша щотижнева добірка вигідних пропозицій від авіакомпаній.

Отже, у сьогоднішньому випуску: варіанти подорожей до Гданська, Вільнюса, Афін, Парижа, Нур-Султана й Пекіна. Усього від 782 грн за переліт в обидва боки!

Харків — Гданськ

Харків — Гданськ

Недорогі квитки з Харкова до Гданська зараз можна знайти у Wizz Air. Так, для подорожі в середині лютого 2020 року квитки доступні за ціною 782 грн за переліт в обидва боки. Виліт із Харкова 10 або 17 лютого, зворотний рейс 21-го. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Вільнюс

Київ — Вільнюс

Ryanair пропонує квитки за вигідною ціною з Києва до Вільнюса. Для подорожей у лютому 2020 року квитки зараз доступні за ціною від 1 097 грн за переліт туди й назад. Є великий вибір дат. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Афіни

Київ — Афіни

Авіакомпанія Aegean Airlines пропонує квитки з України до Греції зі знижкою до 30%. Так, квитки з Києва до Афін у рамках акції доступні за ціною від 2 411 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок. Акційна ціна діє для подорожей у період з 1 березня по 26 вересня 2020 року.

Львів — Париж

Львів — Париж

Авіакомпанія SkyUp з 9 листопада 2019 року почне виконувати перельоти зі Львова до Парижа. Квитки вже доступні для бронювання за ціною всього від 3 102 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Париж

Київ — Париж

Якщо вам зручніше летіти з Києва, непоганий варіант подорожі до Парижа зі столиці України зараз можна знайти у Alitalia. Так, для перельотів у період із листопада по березень квитки з Києва до Парижа зараз доступні за ціною від 4 311 грн за переліт в обидва боки. Переліт передбачає пересадку в Римі. У вартість квитків входить перевезення тільки ручної поклажі.

Київ — Нур-Султан

Київ — Нур-Султан

Авіакомпанія LOT Polish Airlines проводить осінній розпродаж авіаквитків. Квитки з Києва до Нур-Султана в рамках акції доступні за ціною від 7 039 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить перевезення однієї одиниці багажу й ручної поклажі. Переліт передбачає пересадку у Варшаві. Розпродаж триватиме до 15 жовтня 2019 року включно. Період подорожей: з 1 листопада 2019 року по 31 березня 2020 року.

Київ — Пекін

Київ — Пекін

Квитки LOT Polish Airlines з Києва до Пекіна в рамках акції доступні за ціною від 11 186 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить перевезення двох одиниць багажу й ручної поклажі. Переліт передбачає пересадку у Варшаві. Розпродаж триватиме до 15 жовтня 2019 року включно. Акційні ціни для рейсів із Києва до Пекіна діють для подорожей у період з 1 листопада 2019 року по 28 січня 2020 року і з 10 лютого по 31 березня 2020 року.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.