Добірка дешевих авіаквитків: топ-7 пропозицій тижня

Добірка дешевих авіаквитків: топ-7 пропозицій тижня

Від Вільнюса до Сінгапура — у нашій традиційній добірці на вас чекають найвигідніші пропозиції від авіакомпаній за цей тиждень.

Київ — Вільнюс

Київ — Вільнюс

Авіакомпанія МАУ з нагоди прийдешніх свят проводить великий весняний розпродаж. У рамках акції квитки з Києва до Вільнюса й назад доступні за ціною від 2 147 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Акція триватиме до 27 квітня 2019 року. Період подорожей: з 13 травня до 20 червня 2019 року.

Київ — Відень

Київ — Відень

Квитки з Києва до Відня й назад у МАУ в рамках розпродажу доступні за ціною від 2 639 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Акційна ціна діє для подорожей у період з 13 травня до 20 червня 2019 року. Розпродаж триватиме до 27 квітня 2019 року.

Київ — Афіни

Київ — Афіни

В авіакомпанії Aegean Airlines з’явилися в продажу недорогі квитки з Києва до Афін. Для деяких дат у листопаді 2019 року квитки доступні за ціною від 3 129 грн за переліт туди й назад. Квитки за такою ціною доступні для вильоту з Києва 2, 7, 9 або 14 листопада й зі зворотним рейсом з Афін 20 або 22 листопада. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Одеса — Кутаїсі

Одеса — Кутаїсі

Український лоукостер SkyUp пропонує квитки за цікавими цінами на рейси з Одеси до Кутаїсі. Вартість квитків туди й назад зараз становить від 3 583 грн. Доступні різні дати в червні, липні та серпні 2019 року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Аліканте

Київ — Аліканте

Квитки з Києва на узбережжя Коста-Бланка, до курортного міста Аліканте, у SkyUp зараз доступні за ціною всього від 4 419 грн за переліт в обидва боки. Квитки за такою ціною є для вильоту з Києва 10 травня та зі зворотним рейсом 24-го. Для інших дат ціна буде вище. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Сан-Франциско

Київ — Сан-Франциско

В авіакомпанії Delta Airlines з’явилися в продажу квитки за цікавими цінами на рейси з Києва до Сан-Франциско. Квитки зараз доступні за ціною від 11 952 грн за переліт туди й назад. Є багато різних дат у період із вересня до грудня 2019 року. Переліт передбачає стикування в європейських аеропортах — з Києва рейс виконують AirFrance, KLM або AlItaliа, а далі вже летить Delta Airlines. У вартість квитків входить одна одиниця багажу й ручна поклажа.

Київ — Сінгапур

Київ — Сінгапур

LOT Polish Airlines пропонує недорогі квитки з Києва до Сінгапура. Для деяких дат у травні квитки доступні за ціною від 14 672 грн за переліт туди й назад. Переліт передбачає пересадку у Варшаві. У вартість квитків входить перевезення однієї одиниці багажу й ручної поклажі.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.