Добірка дешевих авіаквитків: топ-7 напрямків у Європі

Добірка дешевих авіаквитків: топ-7 напрямків у Європі

Найцікавіші пропозиції від авіакомпаній за цей тиждень. Сім напрямків у Європі, які точно не залишать вас байдужими!

Київ — Стокгольм

Київ — Стокгольм

Ryanair пропонує недорогі квитки на рейси з Києва до Стокгольма. Так, для деяких дат у вересні квитки доступні за ціною від 1 225 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Львів — Копенгаген

Львів — Копенгаген

У Wizz Air з’явилися в продажу квитки за цікавими цінами на прямі рейси зі Львова до Копенгагена. Так, для подорожей у вересні квитки доступні за ціною від 1 406 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Є багато різних дат вильоту.

Київ — Вільнюс

Київ — Вільнюс

Авіакомпанія МАУ влаштувала розпродаж авіаквитків за кількома напрямками. Так, квитки з Києва до Вільнюса в рамках акції доступні за ціною від 2 126 грн за переліт в обидва боки. Розпродаж триватиме до 25 червня 2019 року. Період подорожей: з 15 вересня до 18 грудня 2019 року.

Київ — Пафос

Київ — Пафос

Недорогі квитки з України на Кіпр можна знайти зараз у Ryanair. Так, для подорожей у листопаді квитки з Києва до Пафоса доступні за ціною від 2 381 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа, інші послуги оплачуються окремо.

Київ — Будапешт

Київ — Будапешт

Квитки на рейси МАУ з Києва до столиці Угорщини в рамках акції зараз доступні за ціною від 2 892 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Квитки за акційними цінами будуть у продажу до 25 червня 2019 року. Акційна ціна діє для подорожей у період з 15 вересня до 18 грудня 2019 року.

Київ — Барселона

Київ — Барселона

Квитки на рейси МАУ з Києва до Барселони в рамках акції доступні за ціною від 3 559 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Найцікавіші ціни можна знайти для подорожей у листопаді та на початку грудня, у вересні-жовтні ціни будуть трохи вище.

Київ — Венеція

Київ — Венеція

І на закінчення нашої добірки ще один акційний варіант від МАУ — з Києва до Венеції. Квитки за найбільш доступними цінами нам вдалося знайти для подорожей у жовтні — 3 785 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Квитки за акційними цінами будуть у продажу до 25 червня 2019 року.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.