Добірка дешевих авіаквитків: топ-7 напрямків тижня

Добірка дешевих авіаквитків: топ-7 напрямків тижня

Зібрали для вас 7 найцікавіших пропозицій від авіакомпаній за останній тиждень. Варіанти подорожей до Софії, Дюссельдорфа, Лейпцига, Афін, Парижа, Шарджі та Нью-Йорка. Усього від 668 грн за переліт в обидва боки!

Київ — Софія

Київ — Софія

У Ryanair можна знайти квитки за чудовими цінами з Києва до Софії. Для подорожі наприкінці листопада — на початку грудня вартість перельоту туди й назад становитиме всього 668 грн. Виліт із Києва 20 листопада, зворотний рейс 4 грудня. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Дюссельдорф

Київ — Дюссельдорф

Також у Ryanair зараз можна знайти недорогі квитки з Києва до Дюссельдорфа. Для подорожей на початку грудня квитки доступні за ціною від 924 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Виліт із Києва 5-го, зворотний рейс 12-го грудня. Переліт без пересадок.

Київ — Лейпциг

Київ — Лейпциг

Wizz Air пропонує квитки за вигідними цінами з Києва до Лейпцига. Для подорожей у другій половині січня 2020 року квитки доступні за ціною від 1 329 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Афіни

Київ — Афіни

У грецької авіакомпанії Aegean Airlines з’явилися в продажу недорогі квитки з Києва до Афін. Вартість перельоту туди й назад складає від 2 435 грн. Квитки за такою ціною є для кількох дат у грудні: виліт із Києва 5, 7, 12 і 14 грудня, зворотні рейси 7, 12 і 14 грудня. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Париж

Київ — Париж

Авіакомпанія Alitalia знизила ціни авіаквитків на рейси з Києва до Парижа. Для подорожей у період із листопада 2019 року по березень 2020 року вартість квитків становить від 4 360 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт передбачає зручну стиковку в Римі.

Харків — Шарджа

Харків — Шарджа

Український лоукостер SkyUp відкрив продаж квитків на зимові рейси з Харкова до третього за розміром міста ОАЕ — Шарджі. Вартість перельоту в обидва боки становить від 6 359 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Квитки за такою ціною доступні для подорожей у період із кінця жовтня 2019 року по 31 березня 2020 року. Можливий також виліт із Запоріжжя і Львова, вартість квитків буде практично такою ж.

Київ — Нью-Йорк

Київ — Нью-Йорк

Air France-KLM пропонує хороші ціни на рейси з Києва до Нью-Йорка. Вартість квитків туди й назад становить від 11 127 грн. У вартість квитків входить перевезення однієї одиниці багажу й ручної поклажі. Квитки за такими цінами доступні для подорожей у період із листопада 2019 по березень 2020 року. Рейси виконує авіакомпанія KLM. Переліт передбачає пересадку в Амстердамі.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.