Добірка дешевих авіаквитків: топ-6 варіантів від 56 євро

Добірка дешевих авіаквитків: топ-6 варіантів від 56 євро

Зібрали для вас найкращі пропозиції тижня. Італія, Греція, Німеччина та інші цікаві напрямки. Починайте планувати вашу осінню подорож!

Київ — Варшава

Київ — Варшава

В авіакомпанії Ryanair з’явилися в продажу квитки за чудовими цінами на прямий рейс із Києва до столиці Польщі. Так, переліт із Києва до Варшави й назад обійдеться всього в 1719 грн. Квитки за такою ціною доступні для різних дат у жовтні та листопаді 2018 року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Берлін

Київ — Берлін

Також Ryanair знизила ціни на рейс із Києва до Берліна. Квитки туди й назад зараз доступні за ціною всього у 2100 грн! Квитки за такими цінами можна знайти для деяких дат у листопаді 2018 року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Афіни

Київ — Афіни

Грецька авіакомпанія Aegean Airlines знизила ціни на зимові рейси з Києва до Афін. Так, для деяких дат наприкінці листопада й на початку грудня 2018 року квитки туди й назад можна знайти за ціною від 2581 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Мілан

Київ — Мілан

Чудові ціни на рейс із Києва до італійської столиці моди Мілана пропонує МАУ. Квитки з туди й назад зараз доступні за ціною всього у 2651 грн! Квитки за такими цінами можна знайти для подорожей у вересні та жовтні 2018 року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Ці рейси в Італії обслуговує аеропорт Оріо-аль-Серіо, розташований у 45 км від центру Мілана. До Мілана з аеропорту можна дістатися на автобусі, який відправляється кожні півгодини.

Київ — Делі

Київ — Делі

Ще один акційний тариф від МАУ в нашій сьогоднішній добірці. Цього разу — прямий рейс із Києва до колоритного і строкатого Делі. Квитки з Києва до Делі й назад зараз доступні за ціною від 10761 грн. У вартість квитків входить перевезення однієї одиниці багажу й ручної поклажі. Переліт без пересадок.

Розпродаж триватиме до 31 липня 2018 року. Період подорожей — до 31 жовтня 2018 року.

Київ — Сіетл

Київ — Сіетл

Авіакомпанія Delta Airlines запустила літню акцію на рейси до США. Так, переліт із Києва до Сіетла й назад можна здійснити за 11136 грн. У вартість квитків входить одна одиниця багажу й ручна поклажа. Переліт передбачає пересадку в Парижі або Амстердамі.

Квитки за акційними цінами будуть у продажу до 27 липня 2018 року. Період подорожей — з 20 серпня 2018 року до 31 березня 2019 року.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.