Добірка дешевих авіаквитків: топ-6 варіантів від 21 євро

Добірка дешевих авіаквитків: топ-6 варіантів від 21 євро

Як завжди щовівторка — добірка варіантів вигідних подорожей. Зібрали для вас найцікавіші пропозиції за останній тиждень — усього від 21 євро за переліт в обидва боки!

Львів — Краків

Львів — Краків

Квитки за чудовими цінами на рейси зі Львова до Кракова можна знайти зараз у Ryanair. Для деяких дат у лютому 2019 року квитки доступні за ціною від 669 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Гданськ

Київ — Гданськ

Переліт із Ryanair з Києва до Гданська і назад обійдеться в 744 грн. Квитки за такою ціною можна знайти для деяких дат у січні 2019 року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Харків — Катовіце

Харків — Катовіце

Непогані ціни на рейси з Харкова до польського Катовіце пропонує Wizz Air. Для деяких дат у лютому 2019 року квитки зараз доступні за ціною від 1091 грн за переліт туди й назад. Із собою на борт безкоштовно можна взяти тільки ручну поклажу. Переліт без пересадок.

Львів — Братислава

Львів — Братислава

Наприкінці жовтня 2018 року авіакомпанія Wizz Air почала виконувати прямі рейси зі Львова до столиці Словаччини Братислави. Для подорожей у першій половині січня 2019 року квитки до Братислави й назад зараз доступні за ціною від 1136 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Генуя

Київ — Генуя

Італійський лоукостер Ernest з 23 березня 2019 року запустить новий рейс із київського аеропорту Жуляни до Генуї. Зараз авіакомпанія Ernest значно знизила ціни на цей рейс. Квитки з Києва до Генуї й назад доступні за ціною від 3164 грн. Є різні дати у квітні й на початку травня 2019 року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Харків — Мілан

Харків — Мілан

Прямі рейси з Харкова до Мілана авіакомпанія Ernest почне виконувати з 21 березня 2019 року. Для різних дат у квітні 2019 року квитки зараз доступні за ціною від 3389 грн за переліт туди й назад. Із собою на борт безкоштовно можна взяти тільки ручну поклажу.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.