Добірка дешевих авіаквитків: топ-6 варіантів на осінь і зиму

Добірка дешевих авіаквитків: топ-6 варіантів на осінь і зиму

Зібрали для вас найвигідніші варіанти подорожей на осінь і зиму. Вибирайте, що надихає вас більше: архітектурні шедеври Гауді в Барселоні, лижні курорти в Татрах, гостинна й по-домашньому затишна Грузія або німецький Нюрнберг, який ніби зійшов з ілюстрацій до казок братів Грімм?

Львів — Катовіце

Львів — Катовіце

Wizz Air пропонує недорогі квитки зі Львова до Катовіце. Так, для подорожей наприкінці вересня — на початку жовтня квитки доступні за ціною 683 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Виліт зі Львова 26 вересня, зворотний рейс 8 жовтня.

Київ — Софія

Київ — Софія

У Ryanair з’явилися в продажу недорогі квитки з Києва до Софії. Для деяких дат у жовтні квитки доступні за ціною від 1 277 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Нюрнберг

Київ — Нюрнберг

Ryanair 21 жовтня розпочне виконувати польоти з Києва до Нюрнберга. Квитки на новий рейс для подорожей у листопаді доступні зараз за ціною від 1 411 грн за переліт туди й назад. Є багато різних дат. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Попрад

Київ — Попрад

Якщо ви хочете відправитися цієї зими кататися на лижах, у нас є для вас неймовірно вигідний варіант: квитки з Києва до Попрада у SkyUp зараз доступні за ціною всього 2 008 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Квитки за такою ціною доступні для подорожей у січні — березні 2020 року.

Київ — Батумі

Київ — Батумі

У гостинній і по-домашньому затишній Грузії добре в будь-яку пору року. Можете самі в цьому переконатися, вирушивши з Києва до Батумі цієї зими — SkyUp пропонує недорогі квитки для подорожей у листопаді, грудні та січні. Переліт туди й назад коштуватиме всього 2 642 грн. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Барселона

Київ — Барселона

Авіаквитки з Києва до Барселони у SkyUp зараз доступні за ціною всього 2 910 грн за переліт в обидва боки. Період подорожей: з 28 жовтня 2019 до 28 березня 2020 року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.