Добірка дешевих авіаквитків: топ-6 пропозицій від 630 грн в обидва боки

Добірка дешевих авіаквитків: топ-6 пропозицій від 630 грн в обидва боки

Зібрали для вас найкращі пропозиції від авіакомпаній за останній тиждень. Варіанти подорожей до популярних міст Європи та Азії. Усього від 630 грн за переліт в обидва боки.

Одеса — Катовіце

Одеса — Катовіце

Ryanair пропонує недорогі квитки з Одеси до Катовіце. Вартість перельоту туди й назад становить від 630 грн. Квитки за такою ціною можна знайти для різних дат у лютому-травні цього року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Запоріжжя — Вільнюс

Запоріжжя — Вільнюс

Wizz Air пропонує за вигідною ціною квитки на рейси із Запоріжжя до Вільнюса. Подорож туди й назад обійдеться всього в 974 грн. Квитки за такою ціною доступні для різних дат у квітні-червні цього року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Львів — Будапешт

Львів — Будапешт

Також у Wizz Air зараз можна знайти недорогі квитки зі Львова до Будапешта. Для подорожі у квітні квитки доступні за ціною від 1 435 грн в обидва боки. Виліт зі Львова 5 квітня, зворотний рейс 15-го. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Лондон

Київ — Лондон

Ryanair пропонує за вигідною ціною квитки з Києва до Лондона. Так, для подорожей наприкінці травня квитки доступні від 1 499 грн за переліт в обидва боки. Виліт із Києва 22, 23 або 24 травня, зворотний рейс 27-го. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Мілан

Київ — Мілан

Авіакомпанія Air Serbia знизила ціну квитків на рейси з Києва до Мілана, які виконуються зі стикуванням у Белграді. Так, для подорожей у першій половині березня квитки доступні за ціною від 3 048 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Можливі дати подорожі: 5-11 березня, 8-11 березня, 8-12 березня, 12-18 березня та інші.

Київ — Гонконг

Київ — Гонконг

Авіакомпанія Air Astana проводить розпродаж авіаквитків економ-класу на рейси з Києва до міст Азії. Квитки зі столиці України до Гонконга в рамках акції доступні за ціною від 13 657 грн за переліт в обидва боки. У вартість квитків входить перевезення 1 одиниці багажу й ручної поклажі. Розпродаж триватиме до 20 лютого включно. Період подорожей: до 30 квітня 2020 року включно.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.