Добірка дешевих авіаквитків: топ-6 пропозицій від 24 євро

Добірка дешевих авіаквитків: топ-6 пропозицій від 24 євро

Що вабить вас більше: прогулянка вуличками Марракеша, наймодніші заклади Берліна, архітектурні шедеври Гауді в Барселоні або, можливо, пам’ятки Стародавньої Греції в Афінах? Вибирайте! Ці та інші не менш цікаві варіанти подорожей за вигідними цінами — у в нашій сьогоднішній добірці.

Львів — Варшава

Львів — Варшава

Непогані ціни на рейси зі Львова до Варшави можна знайти зараз у Ryanair. Так, для деяких дат наприкінці січня 2019 року квитки доступні за ціною від 766 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Львів — Берлін

Львів — Берлін

Угорський лоукостер Wizz Air пропонує недорогі квитки на прямі рейси зі Львова до Берліна. Для подорожей у лютому 2019 року квитки зараз доступні за ціною від 1631 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Львів — Марракеш

Львів — Марракеш

Непоганий варіант подорожі зі Львова до однієї зі стародавніх столиць Марокко — Марракеша — можна знайти у Ryanair. Виліт зі Львова 16 січня, летіти потрібно з короткою пересадкою в Дюссельдорфі. Зворотній рейс 26 січня з тривалою пересадкою в Меммінгені, якою можна скористатися для знайомства з визначними пам’ятками міста. Квитки туди й назад обійдуться у 2692 грн. У вартість квитків входить тільки перевезення ручної поклажі, за інші послуги потрібно платити окремо.

Київ — Афіни

Київ — Афіни

В авіакомпанії Aegean Airlines зараз проходить розпродаж квитків у Грецію. Так, квитки з Києва до Афін доступні за ціною від 2781 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок. Квитки за акційною ціною будуть у продажу до 7 грудня 2018 року. Період подорожей: із 6 квітня до 30 червня 2019 року, за винятком періоду з 18 квітня до 12 травня.

Київ — Барселона

Київ — Барселона

Недорогі квитки з Києва до Барселони можна знайти зараз у Ryanair. Так, для деяких дат у лютому 2019 року квитки доступні за ціною від 3665 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Пекін

Київ — Пекін

В авіакомпанії МАУ з’явилися в продажу недорогі квитки на прямий рейс із Києва до Пекіна. Для деяких дат у грудні 2018 року квитки доступні за ціною від 12560 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить перевезення 2 одиниць багажу й ручної поклажі, а також харчування на борту.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.